Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Випуск 1966-1967 навчального року

10-А клас - класний керівник Гончаренко Надія Миколаївна

1. Васьковська Ніна Іванівна  

pdf image Спогад-роздум Одейчук Неоніли Леонідівни
присвячений 50-річчю закінчення школи


2. Вітюк Тамара Миколаївна  
3. Гольчевський Віктор Леонідович  
4. Гончаренко Наталія Андріївна  
5. Гончаренко Зінаїда Митрофанівна  
6. Герасимчук Раїса Василівна  
7. Герасимчук Юлія Володимирівна  
8. Заміковський Володимир Тимофійович  
9. Камінська Людмила Янівна срібна медаль     
10. Каліновська Олена Анатоліївна  
11. Каплун Володимир Валентинович  
12. Кур'ята Віктор Іванович  
13. Кушпіль Галина Миколаївна  
14. Кошевич Марія Олексіївна  
15. Крилівець Геннадій Григорович  
16. Лисюк Володимир Григорович  
17. Лічкевич Жанна Болеславівна золота медаль
18. Мастєрова Клавдія Кирилівна золота медаль
19. Мінакова Галина Григорівна  
20. Островський Володимир Ігорович  
21. Одейчук Неоніла Леонідівна срібна медаль
22. Олійник Микола Іванович  
23. Окончик Неоніла Володимирівна  
24. Плакса Надія Олексіївна  
25. Римар Леонід Онуфрійович  
26. Рильський Олександр Ульянович срібна медаль
27. Сідорчук Аліна Григорівна  
28. Свінціцький Володимир Михайлович  
29. Сікорський Казимір Антонович  
30. Стоян Михайло Олексійович  
31. Хоморецька Валентина Петрівна  
32. Шаровська Любов Федосіївна  

10-Б клас - класний керівник Чмир Ніна Давидівна

1. Барзак Борис Степанович  
2. Бичківський Віктор Володимирович  
3. Бичкова Валентина Дмитрівна  
4. Богдан Валерій Іванович  
5. Бардаш Тамара Миколаївна  
6. Бігдаш Микола Миколайович  
7. Вельгас Володимир Адольфович  
8. Говорун Володимир Миколайович срібна медаль
9. Гончаренко Валентина Володимирівна  
10. Демидюк Галина Миколаївна  
11. Дермановська Валентина Болеславівна  
12. Завадська Олена Бернардівна  
13. Заміховський Володимир Станіславович  
14. Ковальчук Володимир Миколайович  
15. Крутій Валентина Олексіївна  
16. Кузьмінчук Віктор Іванович  
17. Маркевич Валерій Іванович  
18. Назарчук Микола Іванович  
19. Немолюк Олександр Петрович  
20. Островська Людмила Павлівна  
21. Рибачок Микола Флоріанович  
22. Стасюк Олена Володимирівна  
23. Славецька Людмила Петрівна  
24. Соханевич Олександр Васильович  
25. Сніхівський Станіслав Болеславович  
26. Шалай Віктор Володимирович  

 

 

Пошук