Здесь нашел интересный обзор

Випуск 1965-1966 навчального року

10-А клас - класний керівник 

1. Беркута Ганна Іванівна  
2. Бадовська Олена Олександрівна  
3. Буджерак Ніна Василівна  
4. Вельгас Віктор Адольфович  
5. Герасимчук Тамара Василівна  
6. Государський Борис Борисович срібна медаль
7. Государська Зофія Петрівна  
8. Дячук Валентина Вікторівна  
9. Костін Леонід Миколайович  
10. Кокідько Володимир Іванович  
11. Красуцький Станіслав Готфридович  
12. Костюченко Тетяна Костянтинівна  
13. Кушківська Зінаїда Миколаївна  
14. Каплун Валентина Самойловна  
15. Купчик Володимир Олександрович  
16. Корольова Антоніна Андріївна  
17. Куровський Володимир Борисович  
18. Кузьмінчук Володимир Олександрович  
19. Крутій Марія Степанівна  
20. Лех Неля Іванівна  
21. Луцюк Зоя Володимирівна  
22. Луговий Борис Миколайович  
23. Мілевська Марія Казимирівна  
24. Нечипоренко Дмитро Іванович  
25. Одейчук Олена Леонідівна золота медаль
26. Огороднійчук Ольга Іванівна срібна медаль
27. Поправко Микола Олександрович  
28. Сичова Тетяна Василівна  
29. Свінціцька Лідія Петрівна  
30. Футимська Людмила Петрівна  
31. Шалай Лариса Степанівна  
32. Шалай Євгенія Броніславівна  
33. Шалай Тетяна Миколаївна  
34. Ященко Микола Андрійович  

10-Б клас - класний керівник Шило Олександра Митрофанівна

1. Богуш Валентина Степанівна  
. Буханевич Ірина Федорівна  
3. Буханевич Вацлав Ульянович  
4. Бабич Володимир Григорович  
5. Гончаренко Валентин Васильович  
6. Гордійчук Павло Петрович  
7. Даніленко Єлена Миколаївна срібна медаль
8. Коберський Микола Леонтійович  
9. Корнійчук Олександр Андрійович  
10. Корнійчук Ірина Борисівна  
11. Каплун Галина Олексіївна  
12. Квашура Людмила Володимирівна  
13. Костецька Людмила Михайлівна золота медаль
14. Локтєв Володимир Олександрович  
15. Луценко Неоніла Володимирівна  
16. Мастєрова Галина Кирилівна  
17. Нижня Валентина Іванівна  
18. Невідомський Дмитро Іванович срібна медаль
19. Островська Броніслава Станіславівна  
20. Пристяжнюк Світлана Мефодіївна  
21. Савіцька Антоніна Іванівна золота медаль
22. Свінціцька Валентина Миколаївна  
23. Свінціцька Людмила Олександрівна  
24. Свінціцький Микола Миколайович  
25. Смульська Валентина Владиславівна  
26. Стеблецька Зінаїда Іванівна золота медаль
27. Степанець Валерій Васильович золота медаль
28. Столярчук Володимир Володимирович  
29. Сущик Олена Давидівна  
30. Футимський Віталій Леонідович  
31. Чмир Ніна Олексіївна  

10-В клас - класний керівник 

1. Александрова Тамара Аркадіївна  
2. Буханевич Віктор Федорович  
3. Багула Борис Юхимович  
4. Богданенко Людмила Андріївна  
5. Бахуринська Людмила Олександрівна  
6. Багінський Владислав Мар'янович  
7. Давидюк Марія Олексіївна  
8. Дзядух Олександр Васильович  
9. Зінурова Людмила Іваліянівна  
10. Кірієнко Наталія Олександрівна  
11. Крутій Антоніна Олексіївна срібна медаль
12. Левкович Людмила Леонідівна  
13. Немолюк Павло Петрович  
14. Науменко Раїса Іванівна  
15. Орловська Тамара Зігфрідівна срібна медаль
16. Півнюк Ніна Миколаївна срібна медаль
17. Петровський В'ячеслав Адамович  
18. Прадеус Валентина Радіонівна  
19. Свирид Анатолій Макарович  
20. Семенюк Зіна Іванівна  
21. Сурін Галина Юріївна  
22. Шуляк Євген Нестерович  

10-Г клас - класний керівник 

1. Багінська Валентина Францівна  
2. Бахуринська Валентина Степанівна  
3. Гончарова Інна Федорівна  
4. Дермановський Станіслав Францович  
5. Жулінська Зоя Іванівна  
6. Каплун Олександр Володимирович  
7. Котюк Катерина Кирилівна  
8. Крутій Алла Володимирівна  
9. Лесик Ніна Євменівна  
10. Лугова Світлана Миколаївна  
11. Маникіна Олена Іванівна  
12. Муравський Леонард Артурович  
13. Назарчук Валентина Федорівна  
14. Нечипоренко Світлана Іванівна  
15. Островський Віктор Станіславович  
16. Паламарчук Неля Іванівна  
17. Півнюк Олександр Миколайович  
18. Плакса Микола Іванович  
19. Полюшкевич Поліна Дмитрівна  
20. Смульська Антоніна Вікторівна  
21. Стоян Алла Олексіївна  

Пошук