Шаблоны Joomla 3 тут

Випуск 2016-2017 навчального року

11 клас - класний керівник Євстаф'єва Оксана Володимирівна

1. Ванькевич Анна Миколаївна   
2. Гончаренко Дмитро Сергійович  
3. Горський Вадим Вікторович  
4. Гриценюк Андрій Михайлович  
5. Гриценюк Каріна Геннадіївна  
6. Жданюк Олександр Романович  
7. Жмак Дмитро Володимирович  
8. Ковальчук Володимир Олександрович  
9. Кузнєцов Артем Валерійович  
10. Кузьмінчук Яна Валеріївна золота медаль 
11. Лізгова Яна Михайлівна  
12. Матвіцька Яна Ігорівна  
13. Морозов Владислав Олександрович  
14. Полюшкевич Володимир Володимирович  
15. Редер Едуард Станіславович  
16. Садовський Валентин Володимирович  
17. Сірий Роман Вікторович  
18. Футимська Яна Юріївна  
19. Шуляк Денис Анатолійович  

9-А клас - класний керівник Дрига Наталія Миколаївна

1. Андрійчук  Ельвіра  Андріївна
2. Багінський Дмитро Олександрович
3. Дісик  Владислав  Іванович
4. Єзерський  Іван  Михайлович
5. Закутинський  Максим  Сергійович
6. Кіслова  Олександра  Миколаївна
7. Кодлубовська  Яна  Анатоліївна
8. Козінська  Аліна  Андріївна
9. Кучинська  Тетяна  Володимирівна
10. Левицький  Вадим  Олегович
11. Меркулов  Денис  Петрович
12. Мілевський  Андрій  Юрійович
13. Муравський  Євгеній  Валерійович
14. Поплавський Вадим Олександрович
15. Савчук  Анастасія  Василівна
16. Синовець  Максим  Сергійович
17. Сінчук  Юрій  Юрійович
18. Сопіжко  Сергій  Федорович
19. Стоян  Артем  Вадимович

9-Б клас - класний керівник Ращук Вікторія Володимирівна

1. Бабюк Аліна Сергіївна  
2. Багінський  В’ячеслав  Вікторович  
3. Балюта  Даша  Сергіївна  
4. Білоус  Вероніка  Ігорівна  
5. Вальчук  Богдан  Миколайович  
6. Василюк  Мирослав  Русланович  
7. Гончаренко  Каріна  Валеріївна  
8. Груша  Ольга  Сергіївна з відзнакою 
9. Захарчук  Роман  Русланович  
10. Зенкін  Владислав  Володимирович  
11. Квятковська  Вероніка  Валеріївна  
12. Кліщ  Назар  Михайлович  
13. Костянець Віталій  Ігорович з відзнакою
14. Крикун  Євген  Олександрович з відзнакою 
15. Крілевець  Ернест  Григорович  
16. Лисюк  Олександр  Русланович  
17. Лохматов Руслан  Миколайович  
18. Мелешко  Андрій  Олександрович  
19. Олійник  Каріна  Олександрівна з відзнакою
20. Піхур  Роман  Володимирович  
21. Райковська  Мирослава  Ігорівна  
22. Свінціцький  Віталій  Сергійович  
23. Сторожишин  Богдан  Олександрович  
24. Томищ  Андрій  Іванович  
25. Урбановський  Назар  Станіславович  
26. Філенко  Богдан  Миколайович з відзнакою

9-В клас - класний керівник Стасюк Ніна Андріївна

1. Алєксєєва  Ілона  Олександрівна  
2. Багінський Артур  Віталійович  
3. Бородій Тетяна Володимирівна  
4. Буш  Віолетта  Віталіївна  
5. Ванькевич  Діана  Миколаївна  
6. Грохольська  Яна  Володимирівна  
7. Дубенюк  Андрій  Сергійович  
8. Жирун  Денис  Миколайович  
9. Жмак  Олександра  Олександрівна  
10. Завадська  Марія  Станіславівна  
11. Костюк  Вікторія  Геннадіївна  
12. Костюк  Олег  Русланович  
13. Кудланова  Анна  Максимівна  
14. Кузьмінчук  Анна  Олегівна з відзнакою
15. Лазарєва  Маргарита  Сергіївна  
16. Лисюк  Яна  Віталіївна  
17. Назарчук  Вікторія  Володимирівна  
18. Пашніна  Вікторія  Олександрівна  
19. Петращук  Інна  Олександрівна  
20. Пісоцька Софія Ігорівна  
21. Поліщук Назар  Миколайович  
22. Процун  Тетяна  Вікторівна  
23. Савич  Олександра  Сергіївна  
24. Севрук  Єлизавета  Сергіївна  
25. Семенець  Єлизавета  Олексіївна  
26. Смірнов  Антон  Кармінович  
27. Сухецька  Яна  Вікторівна  
28. Шершенюк  Марія  Олександрівна  
29. Щербицька  Катерина  Андріївна з відзнакою 

Пошук