Шаблоны Joomla 3 тут

Випуск 2013-2014 навчального року

7-А клас гімназії - класний керівник Свінціцька Світлана Казимирівна

1. Адиканкова Олена Сергіївна  
2. Андрушко Олександр Олександрович  
3. Безейко Оксана Олегівна  
4. Гончаренко Кристіна Ігорівна  
5. Зенкін Павло Володимирович  
6. Каспрук Анастасія Володимирівна  
7. Ковальчук Анжела Миколаївна  
8. Лесик Наталія Сергіївна  
9. Матвіїва Наталія Григорівна  
10. Матвіцька Юлія Ігорівна  
11. Мелешко Ірина Олександрівна  
12. Міняйло Марина Павлівна  
13. Москальчук Юлія Сергіївна  
14. Окончик Ірина Сергіївна  
15. Опанасюк Анжела Олександрівна  
16. Павленко Анна Олексіївна  
17. Пирогоєд Богдан Ігорович  
18. Шпортко Валерій Олегович золота медаль

7-Б клас гімназії - класний керівник Подважук Галина Євгенівна

1. Гребенюк Анна Валентинівна золота медаль 
2. Давидюк Світлана Сергіївна золота медаль
3. Дудник Владислав Дмитрович  
4. Лесик Роман Михайлович  
5. Олійник Артем Володимирович  
6. Оніщук Артем Олегович золота медаль 
7. Петроченко Вячеслав Олександрович  
8. Поліщук Наталія Анатоліївна  
9. Савіцький Вадим Валентинович  
10. Хоменко Михайло Олегович  
11. Чаюк Роман Юрійович  
12. Чорний Вячеслав Ярославович золота медаль

9-А клас - класний керівник Прокопчук Галина Антонівна

1. Білоус Юлія Миколаївна
2. Будеркін Петро Вячеславович
3. Гончаренко Вадим Васильович
4. Інжієвська Дарина Вікторівна
5. Кондратюк Катерина Олегівна
6. Куберський Сергій Володимирович
7. Лех Рафаїл Петрович
8. Мамчур Артем Олександрович
9. Матвіцька Дарія Олегівна
10. Муравський Родіон Русланович
11. Саковська Марина Сергіївна
12. Саковська Наталія Сергіївна
13. Сочинська Каріна Сергіївна
14. Філінська Антоніна Олексіївна
15. Ціхоцький Олександр Віталійович

5-Б клас гімназії - класний керівник Гуцол Валентина Петрівна

1. Багінський Віталій Ігорович  
2. Бондарчук Олександр Миколайович  
3. Головня Олександр Олександрович  
4. Гончаренко Дарія Ігорівна  
5. Гордієнко Назарій Олексійович  
6. Государський Андрій Олексійович  
7. Дубенюк Роман Миколайович  
8. Ізюмнікова Вікторія Вікторівна  
9. Іщенко Катерина Володимирівна  
10. Казьмірук Олександра Володимирівна  
11. Козік Павло Владиславович  
12. Коргун Максим Олександрович  
13. Кортовський Максим Володимирович  
14. Ліщук Інна Володимирівна з відзнакою 
15. Матвіцька Аліна Ігорівна  
16. Моренець Світлана Володимирівна з відзнакою
17. Муравська Яна Іванівна  
18. Новодворчук Олександр Миколайович  
19. Оберніхін Юрій Олегович  
20. Олійник Андрій Олександрович  
21. Піщевська Валентина Миколаївна  
22. Приймак Богдан Олександрович  
23. Процун Анна Вікторівна  
24. Рибчинський Олександр Миколайович  
25. Федченко Володимир Володимирович  
26. Черненко Вячеслав Вячеславович  

5-В клас - класний керівник Шестопалова Наталя Петрівна

1. Блиндюк Уляна Андріївна
2. Буш Стелла Віталіївна
3. Гончаренко Тетяна Геннадіївна
4. Євстаф'єв Олександр Сергійович
5. Євтіхевич Яна Вячеславівна
6. Коберська Ірина Анатоліївна
7. Кур'ята Людмила Валентинівна
8. Куровський Рафаель Володимирович
9. Лех Ілона Костянтинівна
10. Літвін Андрій Вікторович
11. Меркулова Дарина Петрівна
12. Невідомський Ігор Олегович
13. Огойко галина Валеріївна
14. Піхур Катерина Олександрівна
15. Поремський Вадим Володимирович
16. Савич Анна Олександрівна
17. Сінчук Анастасія Юріївна
18. Стоян Михайло Валерійович
19. Ухеєв Євген Михайлович
20. Хільман Аріна Вадимівна

Пошук