Интернет-магазин nachodki.ru

Випуск 2011-2012 навчального року

7-А клас гімназії - класний керівник Горбач Валентина Янівна

1. Андрушко Артем Володимирович  

2. Гродзінська Альона Вадимівна  
3. Густяк Наталія Олегівна золота медаль 
4. Давидюк Олексій Сергійович  
5. Кухарський Євген Миколайович  
6. Лисюк Богдан Петрович  
7. Луцька Надія Василівна  
8. Подважук Ольга Михайлівна золота медаль
9. Прокопчук Ольга Іванівна  
10. Роман Юлія Михайлівна  
11. Савіцький Владислав Едуардович  
12. Савьюк Людмила Миколаївна срібна медаль 

7-Б клас гімназії - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Гасов Вадим Михайлович
2. Герасимчук Тетяна Петрівна
3. Горбач Марина Миколаївна
4. Гордійчук Інна Леонідівна
5. Дехтярук Ольга Михайлівна
6. Жмак Наталія Олександрівна
7. Крутій Євгеня Михайлівна
8. Лавренюк Катерина Вікторівна
9. Луковська Ірина Володимирівна
10. Маліновська Альона Ярославівна
11. Чекотун Ольга Миколаївна

9-А клас - класний керівник Ращук Вікторія Володимирівна

1. Багінський Павло Вікторович  
2. Беркута Аліна Русланівна  
3. Вінниченко Юрій Володимирович  
4. Грицюк Василь Володимирович  
5. Загородній Андрій Геннадійович  
6. Зенкін Павло Володимирович  
7. Крамаренко Альона Сергіївна  
8. Крепчук Дмитро Сергійович  
9. Літвіненко Дмитро Олександрович  
10. Маркевич Олександр Юрійович  
11. Олійник Олеся Віталіївна  
12. Оробець Артем Андрійович  
13. Поплавський Олег Ігорович  
14. Процун Іван Олександрович  
15. Саковський Роман Олегович  
16. Санкевич Андрій Олександрович  
17. Свінціцький Вячеслав Леонідович  

5-Б клас гімназії - класний керівник Подважук Галина Євгенівна

1. Бедін Андрій Сергійович  
2. Бородій Сергій Володимирович  
3. Гребенюк Анна Валентинівна з відзнакою 
4. Давидюк Світлана Сергіївна з відзнакою
5. Дрегало Наталія Анатоліївна  
6. Дудник Владислав Дмитрович  
7. Єжов Сергій Сергійович  
8. Ємельяненко Артем Ігорович  
9. Захарчук Сергій Ігорович  
10. Кузьмінчук Вадим Олександрович  
11. Лесик Роман Михайлович  
12. Лисюк Руслан Русланович  
13. Начумчук Андрій Васильович  
14. Онищенко Андрій Віталійович  
15. Оніщук Артем Олегович  
16. Поліщук Наталія Анатоліївна  
17. Савіцький Вадим Валентинович  
18. Солодкий Євгеній Ігорович  
19. Українець Валентин Анатолійович  
20. Хоменко Михайло Олегович  
21. Чаюк Роман Юрійович  
22. Чорний Вячеслав Ярославович  
23. Шатковський Михайло Русланович  

5-В клас гімназії - класний керівник Свінціцька Світлана Казимирівна

1. Адиканкова Ольна Сергіївна  
2. Безейко Оксана Олегівна  
3. Гончаренко Крістіна Ігорівна  
4. Горбач Сергій Миколайович  
5. Данілова Наталія Вадимівна  
6. Дем'янчук Аліна Олександрівна  
7. Карнафель Аліна Олександрівна  
8. Каспрук Анастасія Володимирівна  
9. Книш Маріна Костянтинівна  
10. Ковальчук Анжела Миколаївна  
11. Куровський Марик Володимирович  
12. Куц Володимир Вікторович  
13. Матвіїв Наталія Григорівна  
14. Матвійчук Катерина Миколаївна  
15. Матвіцька Юлія Ігорівна  
16. Мелешко Ірина Олександрівна  
17. Москальчук Юлія Сергіївна  
18. Окончик Ірина Сергіївна  
19. Опанасюк Анжела Олександрівна  
20. Павленко Анна Олексіївна  
21. Пирогоєд Богдан Ігорович  
22. Туряниця Юлія Сергіївна  
23. Шпортко Валерій Олегович  
24. Янюк Сергій Олександрович  

5-Г клас гімназії - класний керівник Бахуринська Ірина Андріївна (Густяк Олег Михайлович)

1. Андрушко Олександр Олександрович

2. Гусєв Олександр Романович
3. Карапетян Грачик Грацинович
4. Ковальчук Юрій Тарасович
5. Крук Денис Миколайович
6. Лесик Наталія Сергіївна
7. Макеєва Тетяна Олександрівна
8. Міняйло Марина Павлівна
9. Мудра Аліна Вікторівна
10. Мудра Альона Вікторівна
11. Олійник Артем Володимирович
12. Петроченко Вячеслав Олександрович
13. Сабуняк Яна Сергіївна
14. Савчук Надія Олексіївна
15. Собко Вікторія Андріївна
16. Хажинський Дмитро Сергійович
17. Шаровський Денис Сергійович
18. Шестопал Михайло Вікторович

Пошук