Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Випуск 2010-2011 навчального року

11-А клас - класний керівник Мартинюк Олена Миколаївна

1. Бігун Тетяна Миколаївна

2. Блажевич Ірина Іванівна
3. Гаманчук Лілія Миколаївна
4. Курадовець Андрій Павлович
5. Муравська Кароліна Володимирівна
6. Піщевська Тетяна Леонідівна
7. Райковський Богдан Валерійович
8. Савіцька Анастасія Петрівна
9. Українець Микола Анатолійович

7-Б клас гімназії - класний керівник Ліщук Володимир Миколайович

1. Багінська Валентина Сергіївна  
2. Гейчук Надія Сергіївна  
3. Жмак Олександр Володимирович  
4. Книш Вікторія Олександрівна  
5. Лисюк Олеся Сергіївна золота медаль 
6. Лукавська Олександра Вікторівна  
7. Островський Олександр Анатолійович  
8. Салацька Вікторія Іванівна  
9. Степанчук Анна Сергіївна  
10. Устянівська Ольга Зіновіївна  
11. Шалай Любомир Юрійович  
12. Шевченко Юлія Вікторівна золота медаль

7-В клас гімназії - класний керівник Райковська Галина Михайлівна

1. Адиканкова Юлія Сергіївна золота медаль 
2. Ванькевич Катерина Миколаївна  
3. Грехова Оксана Володимирівна золота медаль
4. Забіржевський Олег Станіславович  
5. Каплун Марія Валентинівна золота медаль
6. Крутій Катерина Валентинівна  
7. Лазарєв Олександр Сергійович  
8. Ліневич Марія Вячеславівна  
9. Луковська Тетяна Леонідівна  
10. Назарчук Юрій Вячеславович  
11. Олійник Ігор Леонідович  
12. Рибачок Денис Олегович золота медаль
13. Соснова Ірина Вікторівна  
14. Чорна Анастасія Ярославівна  

 7-Г клас гімназії - класний керівник Корейба Оксана Петрівна

1. Государська Вікторія Олександрівна  
2. Государська Маргарита Олексіївна  
3. Дубенюк Олександр Сергійович  
4. Ізюмнікова Аліна Вікторівна  
5. Капуста Дмитро Олегович  
6. Клак Роксалана Олександрівна  
7. Кузьмінчук Юлія Олегівна  
8. Олійник Віта Олександрівна  
9. Парук Вікторія Григорівна  
10. Редер Інна Володимирівна  
11. Солодкий Дмитро Сергійович  

9-А клас - класний керівник Карнафель Наталія Олексіївна

1. Багінський Андрій Вікторович
2. Гапонюк Юрій Сергійович
3. Гольчевський Олексій Дмитрович
4. Карплюк Євген Вікторович
5. Катанцева Тетяна Олегівна
6. Кравчук Дмитрій Олегович
7. Макеєва Ольга Олександрівна
8. Муравський Іван Олександрович
9. Муравський Роман Васильович
10. Никитенко Сергій Юрійович
11. Островська Олена Павлівна
12. Позяк Володимир Вадимович
13. Полюшкевич Юрій Ігорович
14. Прохорчук Інна Олександрівна
15. Сабуняк Павло Сергійович
16. Савіцький Владислав Станіславович
17. Саковський Руслан Сергійович
18. Свінціцька Аліна Анатоліївна
19. Старунь Мирослав Миколайович
20. Федченко Андрій Сергійович
21. Фурда Юлія Дмитрівна
22. Цимбалюк Альона Анатоліївна

5-Б клас гімназії - класний керівник Прокопчук Катерина Пилипівна

1. Вовженяк Альона Русланівна  
2. Данілова Тетяна Сергіївна  
3. Дудник Вадим Дмитрович  
4. Зеленська Аліна Вікторівна з відзнакою
5. Кавушевська Ганна Вячеславівна  
6. Книш Ірина Олександрівна  
7. Кравчук Наталія Йосипівна  
8. Лавренюк Світлана Володимирівна  
9. Майданець Петро Олександрович  
10. Маліновська Анна Сергіївна  
11. Одарич Надія Віталіївна  
12. Олійник Вадим Олександрович  
13. Пазій Лілія Володимирівна  
14. Філенко Артур Юрійович  
15. Юрчук Вікторія Валеріївна  

5-В клас гімназії - класний керівник Стасюк Ніна Андріївна

1. Беркута Олександр Віталійович
2. Богуш Олександр Петрович
3. Гончаренко Анастасія Сергіївна
4. Дехтярук Олександр Андрійович
5. Дехтярук Юлія Іванівна
6. Ізюмнікова Карина Вікторівна
7. Кравчук Анна Василівна
8. Кришталь Микола Олександрович
9. Куровський Віталій Володимирович
10. Лавренюк Лілія Миколаївна
11. Лесик Альона Ігорівна
12. Лех Людмила Вячеславівна
13. Литвиненко Дмитро Сергійович
14. Матвіїв Олег Григорович
15. Нестерова Луїза Станіславівна
16. Одюшина Вікторія Вячеславівна
17. Попіль Микола Брніславович
18. Рак Аліна Миколаївна
19. Савич Богдан Артурович
20. Салюк Ольга Петрівна
21. Сніцаренко Михайло Сергійович
22. Сочинська Аліна Сергіївна
23. Якимчук Максим Русланович

Пошук