Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Випуск 2009-2010 навчального року

11-А клас - класний керівник Євстаф'єва Оксана Володимирівна

1. Богуш Олена Петрівна
2. Бондар Євген Олегович
3. Давидюк Оксана Сергіївна
4. Колісніченко Майя Назарівна
5. Ліщук Олеся Володимирівна
6. Маклакова Ірина Сергіївна
7. Мартинюк Петро Миколайович
8. Матвійчук Галина Миколаївна
9. Олійник Тетяна Валеріївна
10. Солодкий Юрій Сергійович
11. Стопа Артем Володимирович
12. Теряниця Світлана Сергіївна
13. Федченко Наталія Сергіївна
14. Цьомик Юлія Миколаївна
15. Шкабара Надія Юріївна
16. Шкира Лілія Сергіївна

7-Б клас гімназії - класний керівник Дрига Наталія Миколаївна

1. Бобрівник Богдан Сергійович  
2. Ковальчук Марія Сергіївна  
3. Купчак Ігор Ігорович  
4. Маковій Андрій Володимирович  
5. Нижній Денис Володимирович  
6. Оберніхін Дмитро Олегович  
7. Поліщук Олександр Олександрович золота медаль
8. Поточилов Дмитро Олегович  
9. Прокопчук Юрій Дмитрович  
10. Романько Назар Леонідович  
11. Свінціцька Аліна Олександрівна  
12. Свінціцький Сергій Анатолійович  
13. Табачний Дмитро Вікторович  
14. Чмир Микола Петрович  
15. Ярошенко Марія Павлівна  

7-В клас гімназії - класний керівник Ковальчук Наталя Францівна

1. Бабійчук Валерія Валеріївна  
2. Бахуринська Марина Юріївна  
3. Блиндюк Анастасія Андріївна  
4. Воробйова Тетяна Станіславівна  
5. Гончаренко Тетяна Геннадіївна  
6. Гребенюк Іванна Валентинівна  
7. Ігнатюк Аліса Олександрівна  
8. Кавушевський Віталій В'ячеславович  
9. Костюк Олександр Анатолійович  
10. Кузнєцов Михайло Сергійович  
11. Кушпіль Аліна Сергіївна  
12. Левчинська Катерина Миколаївна  
13. Міняйло Антон Павлович  
14. Павлова Надія Геннадіївна  
15. Процюк Неля Миколаївна  
16. Райковська Ірина Володимирівна  
17. Савич Роман Віталійович  
18. Сардак Богдан Євгенійович золота медаль
19. Стасюк Ольга Сергіївна золота медаль
20. Тимчук Альона Юріївна  
21. Чаплінська Марія Олександрівна срібна медаль
22. Чекотун Олександр Миколайович  
23. Юрченко Євгеній Анатолійович  

9-А клас - класний керівник Шевчук Наталія Олександрівна

1. Багінська Тетяна Ігорівна
2. Бобейко Дмитро Олександрович
3. Будеркіна Марта В'ячеславівна
4. Гапонюк Олег Сергійович
5. Гасов Вадим Михайлович
6. Гончаренко Руслана Сергіївна
7. Государський Олександр Леонідович
8. Грабовська Марина Валеріївна
9. Густас Ганна Іванівна
10. Євтіхевич Валентин В'ячеславович
11. Євтіхевич Віталій В'ячеславович
12. Жмак Ольга Миколаївна
13. Крисько Андрій Васильович
14. Кур'ята Владислав Валентинович
15. Куровський Максим Альбертович
16. Кучинський Олег Володимирович
17. Лазарович Артем Олегович
18. Латка Олександр Олександрович
19. Мілешко Олександр Петрович
20. Островський Олексій Павлович
21. Піхур Максим Олександрович
22. Роман Юлія Михайлівна
23. Савич Олександр Сергійович
24. Семидко Петро Анатолйович
25. Хоменко Олексій Ігорович

5-Б клас гімназії - класний керівник Горбач Валентина Янівна

1. Гродзінська Альона Вадимівна

2. Густяк Наталія Олегівна
3. Давидюк Олексій Сергійович
4. Дрегало Олександр Анатолійович
5. Крикун Аліна Сергіївна
6. Лисюк Богдан Петрович
7. Луцька Надія Василівна
8. Олійник Володимир Володимирович
9. Подважук Ольга Михайлівна
10. Проботюк Марина Анатоліївна
11. Прокопчук Ольга Іванівна
12. Процун Катерина Вікторівна
13. Савіцький Владислав Едуардович
14. Савченко Світлана Миколаївна
15. Савьюк Людмила Миколаївна
16. Самаді Роман Абдул Гафурович
17. Шаровський Іван Сергійович

5-В клас гімназії - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Багінська Тетяна Олександрівна
2. Герасимчук Тетяна Петрівна
3. Горбач Марина Миколаївна
4. Гордійчук Інна Леонідівна
5. Гутнік Анастасія Сергіївна
6. Дорофійчук Ірина Олексіївна
7. Жмак Наталія Олександрівна
8. Клак Альона Володимирівна
9. Кочерженко Ірина Вікторівна
10. Лавренюк Катерина Вікторівна
11. Лех Ілля Русланович
12. Луковська Ірина Володимирівна
13. Маліновська Альона Ярославівна
14. Мельниченко Анжеліка Олександрівна
15. Муравська Катерина Вікторівна
16. Натальчук Сергій Анатолійович
17. Подгорнюк Сергій Олександрович
18. Поліщук Наталія Миколаївна
19. Распутний Богдан Олександрович
20. Свінціцький Віталій Леонідович
21. Філенко Аліна Володимирівна
22. Хімчук Назар Юрійович
23. Чекотун Ольга Миколаївна

 

 

Пошук