Расширения Joomla 3

Випуск 2008-2009 навчального року

11-А клас - класний керівник Вєрємєєва Тетяна Олексіївна

1. Будеркіна Вікторія В'ячеславівна
2. Вельгас Марія Леонідівна
3. Герасимчук Анна Сергіївна
4. Захарчук Ірина Вікторівна
5. Ковальчук Вадим Володимирович
6. Кошова Ірина Романівна
7. Кучинська Світлана Володимирівна
8. Марічевський Єгор Олегович
9. Муравський Станіслав Володимирович
10. Недочитайло Костянтин Васильович
11. Плакса Тетяна Миколаївна
12. Санкевич Тетяна Володимирівна
13. Солодкий Микола Сергійович
14. Федик Роман Ігорович
15. Хіміч Тетяна Анатоліївна

7-Б клас гімназії - класний керівник Котляр Олександр Сергійович

1. Бабич Маргарита Сергіївна
2. Бабич Олександр Леонідович
3. Бахуринська Інна Петрівна
4. Гапонюк Сергій Миколайович
5. Гольчевська Катерина Анатоліївна
6. Забіржевський Роман Станіславович
7. Клюз Артем Олегович
8. Корейба Євген Ігорович
9. Лавренюк Олександр Миколайович
10. Лобода Тетяна Миколаївна
11. Луцька Олена Василівна
12. Одарич Сергій Віталійович
13. Подгорнюк Інна Олександрівна
14. Рябоконь Олексій Анатолійович
15. Свінціцький Андрій Валентинович

7-В клас гімназії - класний керівник Гуцол Валентина Петрівна

1. Багінська Олена Ігорівна  
2. Беркута Денис Олександрович  
3. Голощук Ярослава Вікторівна  
4. Гончаренко Тетяна Володимирівна  
5. Грінчук Юлія Павлівна  
6. Домашевський Роман Миколайович  
7. Кондратюк Марина Ігорівна  
8. Котюжинська Антоніна Володимирівна  
9. Крикун Оксана Павлівна  
10. Курята Микола Миколайович  
11. Марчук Валерія Ігорівна  
12. Мацьопа Денис Андрійович  
13. Низовець Олександр Вікторович  
14. Олійник Аліна Миколаївна  
15. Писаренко Аліна Валеріївна  
16. Романюк Оксана Анатоліївна  
17. Сардак Вікторія Василівна  
18. Тараненко Олена Валеріївна  
19. Чаплінська Катерина Олександрівна  
20. Черкасова Дар'я Максимівна  
21. Шестопалова Марія Сергіївна срібна медаль

9-А клас - класний керівник Мартинюк Олена Миколаївна

1. Багінська Альона Йосипівна

2. Бігун Тетяна Миколаївна
3. Государська Марина Леонідівна
4. Данілов Сергій Вадимович
5. Домбровський Іван Юрійович
6. Клак Роксолана Олександрівна
7. Кочик Оксана Анатоліївна
8. Крошко Сергій Петрович
9. Курята Богдан Вікторович
10. Кушпіль Каріна Вікторівна
11. Лавренюк Сергій Олександрович
12. Муравська Кароліна Володимирівна
13. Остапчук Володимир Васильович
14. Остапчук Галина Володимирівна
15. Піщевська Тетяна Леонідівна
16. Процун Анастасія Олександрівна
17. Савіцька Анастасія Петрівна
18. Семидко Віктор Анатолійович
19. Славецький Олег Валерійович
20. Українець Микола Анатолійович
21. Цьомик Марина Миколаївна
22. Юрковський Дмитро Вікторович
23. Юрковський Андрій Андрійович
24. Янчук Альона Юріївна

9-Б клас - класний керівник Шестопалова Наталія Петрівна

1. Бабич Ілона Григорівна  
2. Блажевич Ірина Іванівна  
3. Верещінський Володимир Миколайович  
4. Галушкевич Сергій Вадимович  
5. Гаманчук Лілія Миколаївна  
6. Герасимчук Микола Ігорович  
7. Гончаренко Наталія Сергіївна  
8. Густас Галина Іванівна  
9. Давидюк Володимир Сергійович  
10. Данілова Тетяна Вікторівна  
11. Зозуля Євген Сергійович  
12. Катанцева Катерина Олегівна  
13. Катанцева Альона Олегівна  
14. Круковський Олег Валерійович  
15. Курадовець Андрій Павлович  
16. Олійник Дмитро Васильович  
17. Райковський Богдан Валерійович  
18. Сологуб Альона Вадимівна  
19. Тарасевич Олена Володимирівна  

5-В клас гімназії - класний керівник Райковська Галина Михайлівна

1. Адиканкова Юлія Сергіївна
2. Ванькевич Катерина Миколаївна
3. Грехова Оксана Володимирівна
4. Забіржевський Олег Станіславович
5. Каплун Марія Валентинівна
6. Крутій Катерина Валентинівна
7. Круківський Юрій Русланович
8. Кузьмінчук Тетяна Миколаївна
9. Лазарєв Олександр Сергійович
10. Ліневич Марія В'ячеславівна
11. Луковська Тетяна Леонідівна
12. Назарчук Юрій В'ячеславович
13. Олійник Ігор Леонідович
14. Рибачок Денис Олегович
15. Соснова Ірина  Вікторівна
16. Чорна Анастасія Ярославівна

5-Г клас гімназії - класний керівник Корейба Оксана Петрівна

1. Багінська Валентина Сергіївна
2. Гаманчук Олександр Михайлович
3. Государська Вікторія Олександрівна
4. Государська Маргарита Олексіївна
5. Государський Сергій Валентинович
6. Дубенюк Олександр Сергійович
7. Ізюмнікова Аліна Вікторівна
8. Капуста Дмитро Олегович
9. Кравчук Олександр Олегович
10. Кузьмінчук Юлія Олегівна
11. Лесик Артем Валерійович
12. Олійник Денис Миколайович
13. Олійник Віта Олександрівна
14. Парук Вікторія Григорівна
15. Плакса Ганна Юріївна
16. Редер Інна Володимирівна
17. Семенюк Володимир Борисович
18. Сіренька Ілона Ігорівна
19. Солодкий Дмитро Сергійович
20. Черниш Іван Сергійович
21. Шкабара Олександр Олександрович

5-Д клас гімназії - класний керівник Гончаренко Олена Володимирівна

1. Гейчук Надія Сергіївна  
2. Голоденко Вікторія Михайлівна  
3. Гончаренко Альона Олександрівна  
4. Жмак Олександр Володимирович  
5. Клименко Лідія Олександрівна  
6. Книш Вікторія Олександрівна  
7. Лисюк Олеся Сергіївна  
8. Лукавська Олександра Вікторівна  
9. Мудра Ілона Вікторівна  
10. Невідомська Ілона Олегівна  
11. Островський Олександр Анатолійович  
12. Салацька Вікторія Іванівна  
13. Степанчук Анна Сергіївна  
14. Устянівська Ольга Зіновіївна  
15. Цейц Марина Леонідівна  
16. Шалай Любомир Юрійович  
17. Шевченко Юлія Вікторівна  

Пошук