Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Випуск 2007-2008 навчального року

11-А клас - класний керівник Чаплінська Людмила Олександрівна

1. Бобіков Максим Юрійович  
2. Годзула Василь Олександрович  
3. Гончаренко Дмитро Сергійович  
4. Гордійчук Ілона Леонідівна  
5. Грицюк Марія Володимирівна  
6. Даниленко Сергій Володимирович  
7. Єрмолова Вікторія Вікторівна  
8. Ковальчук Крістіна Леонідівна  
9. Ковальчук Павло Леонідович  
10. Лавренюк Микола Вікторович  
11. Огойко Павло Валерійович  
12. Одічук Євген Олександрович  
13. Плаксюк Дмитро Олександрович  
14. Саковський Андрій Сергійович  
15. Шикунов Євген Іванович  

7-Б клас гімназії - класний керівник Ліщук Оксана Іванівна

1. Андрушко Юрій Вікторович  
2. Власюк Оксана Михайлівна  
3. Гаврилюк Анна Іванівна  
4. Гільман Анна Юріївна  
5. Глівінська Надія Вікторівна  
6. Гончаренко Зоряна Миколаївна  
7. Горбач Оксана Михайлівна  
8. Жмак Аліна Михайлівна  
9. Казьмірук Юлія Володимирівна  
10. Квятковська Анна Леонідівна  
11. Ковальчук Євген Олександрович  
12. Колесник Роман Володимирович  
13. Кошкіна Ольга Миколаївна  
14. Кушпіль Катерина Іванівна  
15. Лисюк Анжела Андріївна  
16. Савич Віталій Віталійович  
17. Савич Людмила Петрівна  
18. Степанчук Ольга Ігорівна  
19. Шалай Тетяна Петрівна срібна медаль

7-В клас гімназії - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Акопян Анастасія Валеріківна   
2. Бахуринський Андрій Юрійович  
3. Бахуринська Юлія Сергіївна  
4. Беркута Світлана Василівна  
5. Гаманчук Ярослав Вікторович золота медаль
6. Государська Олена Вікторівна  
7. Живчин Владислава Василівна  
8. Ізюмов Олексій Юрійович  
9. Костюк Артем Олександрович  
10. Куровська Алла Альбертівна  
11. Ловінська Марина Вікторівна золота медаль 
12. Плакса Роман Дмитрович  
13. Процюк Ольга Миколаївна золота медаль 
14. Солодкий Володимир Ігорович  
15. Солончук Марина Миколаївна срібна медаль
16. Тимчук Аліна Юріївна  
17. Футимська Лідія Павлівна  
18. Швецова Анастасія Володимирівна  
19. Юрченко Сергій Анатолійович  

9-А клас - класний керівник Головня Розалія Миколаївна

1. Багінський Павло Вікторович 

 

2. Бахуринський Олександр Васильович
3. Бондар Євген Олегович
4. Будник Олексій Сергійович
5. Гончаренко Ігор Павлович
6. Дермановська Наталія Іванівна
7. Клак Василь Михайлович
8. Клак Ірина Володимирівна
9. Колісніченко Майя Назарівна
10. Котюжинський Владислав Володимирович
11. Лех Любов В'ячеславівна
12. Мартинюк Петро Миколайович
13. Матвійчук Галина Миколаївна
14. Остапчук Іван Володимирович
15. Поліщук Галина Анатоліївна
16. Попова Яна Михайлівна
17. Саковський Олександр Сергійович
18. Свінціцька Вікторія Миколаївна
19. Скоц Дмитро Олександрович
20. Стопа Артем Володимирович
21. Федченко Наталія Сергіївна
22. Шаткун Вероніка Олександрівна
23. Шкабара Михайло В'ячеславович
24. Юрковська Юлія Андріївна
25. Юрковський Сергій Андрійович

9-Б клас - класний керівник Євстаф'єва Оксана Володимирівна

1. Акопян Георгій Валерійович
2. Багінський Євген Вікторович
3. Бобіков Богдан Юрійович
4. Герасімчук Дмитро Ігорович
5. Гижа Валентина Вікторівна
6. Горбач Віктор Михайлович
7. Государський Василь Васильович
8. Гуменюк Олег Сергійович
9. Давидюк Оксана Сергіївна
10. Данілова Ганна Вікторівна
11. Жмак Ганна Миколаївна
12. Кіслова Тетяна Миколаївна
13. Ковальський Володимир В'ячеславович
14. Кравчук Анжела Йосипівна
15. Ловінський Віктор Борисович
16. Лопушанський Сергій Олександрович
17. Маклакова Ірина Сергіївна
18. Муравський Юрій Миколайович
19. Пашкевич Юксана Миколаївна
20. Попіль Юлія Антонівна
21. Рибська Вікторія Валентинівна
22. Тарасевич Ірина Володимирівна
23. Туряниця Світлана Сергіївна
24. Фурманець Богдан Валерійович

5-В клас гімназії - класний керівник Ковальчук Наталя Францівна

1. Бабійчук Валерія Валеріївна  
2. Бахуринська Марина Юріївна  
3. Блиндюк Анастасія Андріївна  
4. Воробйова Тетяна Станіславівна  
5. Вітюк Олексій Сергійович  
6. Гончаренко Тетяна Геннадіївна  
7. Государський Віталій Вікторович  
8. Гребенюк Іванна Валентинівна  
9. Дехтярук Ярослав Іванович  
10. Ігнатюк Аліса Олександрівна  
11. Кавушевський Віталій В'ячеславович  
12. Костюк Олександр Анатолійович  
13. Красновська Марина Юріївна  
14. Кузнєцов Михайло Сергійович  
15. Кушпіль Аліна Сергіївна  
16. Левчинська Катерина Миколаївна  
17. Міняйло Антон Павлович  
18. Невідомський Андрій Олександрович  
19. Павлова Надія Геннадіївна  
20. Плескань Любов Анатоліївна  
21. Процюк Неля Миколаївна  
22. Райковська Ірина Володимирівна  
23. Савич Роман Віталійович  
24. Сардак Богдан Євгенійович  
25. Стасюк Ольга Сергіївна  
26. Тесля Тетяна Олександрівна  
27. Тимчук Альона Юріївна  
28. Чаплінська Марія Олександрівна  
29. Чекотун Олександр Миколайович  
30. Юрченко Євгеній Анатолійович  

5-Г клас гімназії - класний керівник Дрига Наталія Миколаївна

1. Бобрівник Богдан Сергійович  
2. Богуш Олена Петрівна  
3. Ковальчук Марія Сергіївна  
4. Кузнєцов Сергій Валерійович  
5. Купчак Ігор Ігорович  
6. Лесик Наталія Михайлівна  
7. Ліщук Олеся Володимирівна  
8. Маковій Андрій Володимирович  
9. Мельниченко Ігор Олександрович  
10. Нижній Денис Володимирович  
11. Оберніхін Дмитро Олегович  
12. Поліщук Олександр Олександрович  
13. Поточилов Дмитро Олегович  
14. Прокопчук Юрій Дмитрович  
15. Романько Назар Леонідович  
16. Свінціцький Сергій Анатолійович  
17. Цьомик Юлія Миколаївна  
18. Черненко Денис В'ячеславович  
19. Чмир Микола Петрович  
20. Шкабара Надія Юріївна  
21. Шкира Лілія Сергіївна  
22. Шпортко Віталій Олегович  

Пошук