Шаблоны Joomla 3 тут

Випуск 2006-2007 навчального року

7-А клас гімназії - класний керівник Бахуринська Ірина Андріївна

1. Бабійчук Дар'я Валеріївна  
2. Багінська Надія Сергіївна  
3. Будник Анастасія Сергіївна  
4. Вітюк Тамара Сергіївна  
5. Гончаренко Максим Сергійович  
6. Гончаренко Олена Анатоліївна  
7. Гончаренко Рита Ігорівна  
8. Жмак Сергій Олександрович  
9. Коберська Оксана Олександрівна  
10. Козаківська Катерина Миколаївна  
11. Колпак Сергій Вікторович  
12. Крикун Надія Сергіївна  
13. Крутій Іван Валентинович  
14. Лепетайло Марія Петрівна  
15. Лисюк Альона Петрівна  
16. Лисюк Ліліанна Михайлівна золота медаль
17. Москальчук Богдан Сергійович  
18. Нижня Ольга Володмирівна   
19. Подважук Віталій Михайлович   
20. Свінціцька Вікторія Василівна   
21. Семенюк Юлія Валентинівна срібна медаль 
22. Скоропадська Юлія Григорівна   
23. Філенко Ірина Олександрівна   
24. Філенко Ольга Андріївна   
25. Шатковська Світлана Сергіївна  
26. Юрчук Ольга Валеріївна  

7-Б клас гімназії - класний керівник Подважук Галина Євгенівна

1. Бабич Лілія Василівна   
2. Воробєй Андрій Михайлович  
3. Воробєй Олег Михайлович  
4. Воронін Денис Олександрович  
5. Гончаренко Олександр Олександрович  
6. Гольчевський Юрій Анатолійович  
7. Горбатюк Микола Степанович  
8. Каплун Олександр Валентинович золота медаль
9. Козік Надія Валеріївна  
10. Кузьмінчук Ілля Олегович  
11. Кравчук Сергій Володимирович  
12. Музичук Євген Юрійович  
13. Петроченко Сергій Олександрович  
14. Поліщук Михайло Федорович  
15. Прядко Дмитро Михайлович  
16. Свінціцька Ірина Валеріївна золота медаль
17. Сінчук Інна Юріївна  
18. Ткачук Микола Анатолійович  
19. Уляніцький Артем В'ячеславович  
20. Федоришин Сергій Володимирович  

11-В клас - класний керівник Ткачук Михайло Миколайович

1. Аксютич Наталя Павлівна   
2. Бурч Анна Анатоліївна  
3. Вітюк Юлія Валеріївна  
4. Гасова Наталія Олександрівна  
5. Глівінський Ігор Леонідович  
6. Живчин Марія Василівна  
7. Капнік Марія Сергіївна  
8. Кузьмінчук Іван Павлович  
9. Лавренюк Віталій Вікторович  
10. Островська Крістіна Павлівна  
11. Самолюк Ольга Олегівна  
12. Таран Володимир Миколайович  
13. Ткачук Юлія Дмитрівна  
14. Ульяницька Інна Андріївна  
15. Шалай Микола Олександрович  
16. Ярощук Ірина Миколаївна  

9-А клас - класний керівник Свінціцька Світлана Казимирівна

1. Бахуринський Василь Васильович


2. Гаманчук Юрій Миколайович
3. Гарбарець Віталій Іванович
4. Герасимчук Анна Сергіївна
5. Главна Євгенія Валеріївна
6. Гончаренко Олександр Валерійович
7. Гончаренко Поліна Дмитрівна
8. Дермановська Ірина Іванівна
9. Каплун Юрій Сергійович
10. Кудланов Богдан Васильович
11. Кударовець Павло Павлович
12. Морозов Сергій Миколайович
13. Муравський Сергій Олександрович
14. Муравський Станіслав Володимирович
15. Остапчук Андрій Васильович
16. Поліщук Андрій Анатолійович
17. Савіцький Віталій Петрович
18. Самкова Катерина Михайлівна
19. Санкевич Тетяна Володимирівна
20. Тарасюк Світлана Дмитрівна
21. Темченко Олександр Олегович
22. Хіміч Тетяна Анатоліївна
23. Шатковська Олена Ігорівна

9-Б клас - класний керівник Вєрємєєва Тетяна Олексіївна

1. Бахурінський Андрій Іванович 
2. Беркута Сергій Олександрович
3. Беркута Юрій Ігорович
4. Будеркіна Вікторія В'ячеславівна
5. Будеркіна Марія В'ячеславівна
6. Голодюк Інна Сергіївна
7. Гриценюк Роман Володимирович
8. Дехтярук Марина Вікторівна
9. Добровольський Богдан Альфонсович
10. Карнатовська Альона Валентинівна
11. Катанцев Олексій Олегович
12. Ковальська Антоніна Борисівна
13. Ковальський Артур В'ячеславович
14. Ковальчук Вадим Володимирович
15. Ловінська Альона Борисівна
16. Плакса Андрій Володимирович
17. Тарасевич Юрій Володимирович
18. Федченко Юрій Володимирович
19. Футимський Володимир Вікторович
20. Шаткун Сергій Олександрович

5-В клас гімназії - класний керівник Гуцол Валентина Петрівна

1. Багінська Олена Ігорівна  

2.
Беркута Денис Олександрович  
3. Голощук Ярослава Вікторівна  
4. Гольчевська Катерина Анатоліївна  
5. Гончаренко Тетяна Володимирівна  
6. Грінчук Юлія Павлівна  
7. Домашевський Роман Миколайович  
8. Кондратюк Марина Ігорівна  
9. Котюжинська Антоніна Володимирівна  
10. Красновський Дмитро Юрійович  
11. Крикун Оксана Павлівна  
12. Курята Микола Миколайович  
13. Луцька Олена Василівна  
14. Марічевський Єгор Олегович  
15. Марчук Валерія Ігорівна з відзнакою 
16. Мацьопа Денис Андрійович  
17. Миронюк Катерина Юріївна  
18. Низовець Олександр Вікторович  
19. Олійник Аліна Миколаївна  
20. Романюк Оксана Анатоліївна  
21. Сардак Вікторія Василівна  
22. Свінціцький Андрій Валентинович  
23. Сорокін Ілля Володимирович  
24. Чайка Ольга Володимирівна  
25. Чаплінська Катерина Олександрівна  
26. Черкасова Дар'я Максимівна  
27. Шаровська Поліна Ігорівна  
28. Шестопалова Марія Сергіївна з відзнакою

5-Г клас гімназії - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Андрійчук Олександр Володимирович
2. Бабич Маргарита Сергіївна
3. Бабич Олександр Леонідович
4. Бахуринська Інна Петрівна
5. Безпрозвана Оксана Петрівна
6. Вітюк Роман Васильович
7. Гапонюк Сергій Миколайович
8. Забіржевський Роман Станіславович
9. Клюз Артем Олегович
10. Корейба Євген Ігорович
11. Лавренюк Олександр Миколайович
12. Лобода Тетяна Миколаївна
13. Майданець Галина Олександрівна
14. Одарич Сергій Віталійович
15. Подгорнюк Інна Олександрівна
16. Распутний Сергій Олександрович
17. Рябоконь Олексій Анатолійович
18. Самохвал Сергій Сергійович
19. Смірнов Дмитро Сергійович
20. Солодка Тетяна Вікторівна
21. Танський Микола Андрійович
22. Турченко Ксенія Петрівна
23. Федик Роамн Ігорович

Пошук