Шаблоны для Joomla 3 здесь

Випуск 2005-2006 навчального року

11-А клас - класний керівник Баранська Неля Іванівна

1. Беркута Надія Володимирівна  
2. Векерик Лариса Миколаївна  
3. Веретельник Людмила Володимирівна  
4. Ворончук Вікторія Миколаївна золота медаль
5. Герасимчук Олена Сергіївна  
6. Гончаренко Анастасія Петрівна  
7. Гончаренко Дар'я Олексіївна  
8. Захарчук Маріна Вікторівна  
9. Клак Олена Валеріївна  
10. Ковальчук Інна Сергіївна  
11. Коробко Артем Миколайович  
12. Костецька Галина Валеріївна  
13. Лазарович Вікторія Олегівна  
14. Левчинська Оксана Миколаївна золота медаль
15. Литвин Віта Миколаївна  
16. Островський Юрій Миколайович  
17. Петровська Альона Францівна  
18. Попіль Вікторія Броніславівна  
19. Приймак Марина Юріївна  
20. Хламова Наталя Юріївна золота медаль
21. Цимбалюк Ірина Володимирівна  
22. Чайка Катерина Андріївна  

11-Б клас - класний керівник Стасюк Ніна Андріївна

1. Андрушко Максим Володимирович  
2. Волох Надія Петрівна  
3. Зайцева Вікторія Володимирівна  
4. Зелюнко Анна Олександрівна  
5. Ковальчук Вікторія Василівна золота медаль
6. Коршунов Сергій Вікторович  
7. Костецький Володимир Валерійович  
8. Куцолап Сергій Валерійович  
9. Ловінська Аліна В'ячеславівна золота медаль
10. Матвіюк Тетяна Михайлівна золота медаль
11. Муравська Наталя Анатоліївна срібна медаль
12. Муравська Олена Олександрівна  
13. Олійник Маріна Леонідівна  
14. Романюк Вікторія Анатоліївна  
15. Романюк Ольга Миколаївна золота медаль
16. Станіслав Тарас Григорович золота медаль
17. Станіслав Тетяна Григорівна золота медаль
18. Цимбалюк Наталія Валентинівна  
19. Чаплінська Іванна Миколаївна  
20. Шаюк Людмила Василівна  
21. Яткевич Тетяна Анатоліївна золота медаль

11-В клас - класний керівник Гордійчук Марія Макарівна

1. Бахуринська Наталія Сергіївна  
2. Бондарчук Алла Юріївна  
3. Висоцька Вікторія Олександрівна  
4. Воробей Ярослав Сергійович золота медаль
5. Гес Оксана Миколаївна  
6. Гончаренко Валерій Миколайович  
7. Гордійчук Микола Васильович  
8. Горпенюк Олена Сергіївна  
9. Гринюк Сергій Федорович  
10. Дермановська Ольга Павлівна  
11. Задорожний Дмитро Михайлович  
12. Ізюмова Світлана Юріївна  
13. Кузяк Олександр Олександрович золота медаль
14. Мартинюк Іван Юрійович  
15. Оносова Олена Валеріївна  
16. Островський Дмитро Юрійович  
17. Прокопчук Анна Іванівна золота медаль
18. Рак Надія Василівна золота медаль
19. Сірий Микола Вікторович  

9-А клас - класний керівник Чаплінська Людмила Олександрівна

1. Веретельник Віктор Володимирович

2. Гончаренко Дмитро Сергійович
3. Государська Галина Василівна
4. Єрмолова Вікторія Вікторівна
5. Жеребкін Сергій Миколайович
6. Завадський Юрій Вікторович
7. Зінчук Наталія Ігорівна
8. Кондрова Юлія Володимирівна
9. Константінов Роман Михайлович
10. Корейба Людмила Андріївна
11. Костецький Артем Геннадійович
12. Огойко Павло Валерійович
13. Одічук Євген Олександрович
14. Окончик Дмитро Олександрович
15. Остапчук Сергій Васильович
16. Рибський Богдан Валентинович
17. Санкевич Сергій Володимирович
18. Свінціцький Павло Павлович
19. Шикунов Євген Іванович
20. Шкабара Олексій В'ячеславович
21. Юрковський Сергій Вікторович

9-Б клас - класний керівник Гончаренко Олена Володимирівна

1. Акобян Нагапет Валерикович  
2. Бобіков Максим Юрійович  
3. Бобрівник Вадим Вікторович  
4. Воронова Алла Юріївна  
5. Годзула Василь Олександрович  
6. Гончаренко Інна Сергіївна  
7. Гончаренко Леонід Сергійович  
8. Гордійчук Ілона Леонідівна  
9. Грицюк Марія Володимирівна  
10. Даніленко Сергій Володимирович  
11. Жураковська Ірина Вікторівна  
12. Інжиєвський Сергій Вікторович  
13. Іонова Інна Сргіївна  
14. Карнафель Артем Олександрович  
15. Ковальчук Крістіна Леонідівна  
16. Ковальчук Павло Леонідович  
17. Кочерженко Катерина Вікторівна  
18. Латка Андрій Олександрович  
19. Літвіненко Оксана Павлівна  
20. Мартинюк Анжела Русланівна  
21. Олійник Сергій Віталійович  
22. Плакса Дмитро Олександрович  
23. Розенталь Артем Ігорович  
24. Саковський Андрій Сергійович  
25. Шкабара Сергій Олександрович  
26. Шульга Антон Сергійович  
27. Яворський Олександр Валентинович  

5-В клас гімназії - класний керівник Ліщук Оксана Іванівна

1. Андрушко Юрій Вікторович  
2. Бабіцький Ярослав Юрійович  
3. Гаврилюк Анна Іванівна  
4. Гільман Анна Юріївна з відзнакою 
5. Глівінська Надія Вікторівна  з відзнакою
6. Гончаренко Зоряна Миколаївна  
7. Горбач Оксана Михайлівна  
8. Дзюпіна Анна Степанівна  
9. Дубенюк Альона Миколаївна  
10. Жмак Аліна Михайлівна  
11. Заміховський Дмитро Сергійович  
12. Казьмірук Юлія Володимирівна  
13. Квятковська Анна Леонідівна  
14. Ковальчук Євген Олександрович  
15. Кошкіна Ольга Миколаївна  
16. Колесник Роман Володимирович  
17. Комах Олена Олександрівна  
18. Лисюк Анжела Андріївна  
19. Поліщук Альона Миколаївна  
20. Поляновська Аліна Миколаївна  
21. Савич Віталій Віталійович  
22. Савич Людмила Петрівна  
23. Степанчук Ольга Ігорівна  
24. Танська Ольга Олексіївна  
25. Шалай Тетяна Петрівна з відзнакою
26. Шаюк Віктор Васильович  

5-Г клас гімназії - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Акобян Анастасія Валериківна  
2. Бахуринський Андрій Юрійович  
3. Бахуринська Юлія Сергіївна  
4. Беркута Світлана Василівна з відзнакою 
5. Гаврилюк Карина Аліївна  
6. Гаманчук Ярослав Вікторович з відзнакою
7. Государська Олена Вікторівна  
8. Живчин Владислава Василівна  
9. Зеленський Олександр Вікторович з відзнакою
10. Ізюмов Олексій Юрійович  
11. Костюк Артем Олександрович  
12. Куровська Алла Альбертівна з відзнакою
13. Лавренюк Микола Вікторович  
14. Ловінська Марина Вікторівна  
15. Марчук Сергій Володимирович  
16. Моренець Тетяна Леонідівна  
17. Плакса Андрій Юрійович  
18. Плакса Роман Дмитрович  
19. Процюк Ольга Миколаївна  
20. Солодкий Володимир Ігорович  
21. Солончук Марина Миколаївна  
22. Тимчук Аліна Юріївна  
23. Футимська Лідія Павлівна  
24. Швецова Анастасія Володимирівна  
25. Юрченко Сергій Анатолійович  

Пошук