Шаблоны для Joomla 3 здесь

Випуск 2004-2005 навчального року

11-А клас - класний керівник Семенюк Людмила Миколаївна

1. Алєксєєва Оксана Василівна  
2. Гуменюк Світлана Стефанівна  
3. Капнік Ольга Василівна  
4. Кисла Валентина Вікторівна  
5. Клак Надія Олександрівна  
6. Кокідько Тетяна Вікторівна  
7. Лисюк Олександр Олександрович  
8. Лисюк Тетяна Петрівна золота медаль
9. Макогон Олександр Васильович  
10. Назарчук Олеся Анатоліївна  
11. Нестерюк Ганна Іванівна  
12. Рибачук Надія Олександрівна  
13. Савич Ірина Петрівна  
14. Семенець Наталія Володимирівна  
15. Скоропадська Ольга Василівна  
16. Футимський Ярослав Юрійович  
17. Хроль Алла Юріївна  
18. Шпортко Світлана Олександрівна  
19. Юрчук Володимир Валерійович  

11-Б клас - класний керівник Горбач Валентина Янівна

1. Бабич Марина Дмитрівна
2. Безносюк Маріна Анатоліївна
3. Бігун Ірина Миколаївна
4. Васільєва Тетяна Михайлівна
5. Висоцька Олена Олександрівна
6. Войтюк Тетяна Петрівна
7. Воронов Олександр Юрійович
8. Герасимчук Володимир Петрович
9. Карпюк Людмила Іванівна
10. Костецька Наталія Валеріївна
11. Косянчук Юлія Вікторівна
12. Кузнєцова Олена Павлівна
13. Курята Вікторія Вікторівна
14. Морозова Олена Миколаївна
15. Одічук Володимир Олександрович
16. Піщевська Анна Володимирівна
17. Свінціцька Олена Леонідівна
18. Сологуб Сергій Михайлович
19. Ткачук Олександр Олегович
20. Хоморецька Маріна Анатоліївна
21. Цимбалюк Наталя Леонідівна
22. Чайка Олена Андріївна

11-В клас - класний керівник Пашкевич Ніна Миколаївна

1. Бабяр Олена Ігорівна  

2. Білоус Тетяна Миколаївна  
3. Годзула Олександр Олександрович  
4. Гончаренко Олександр Володимирович золота медаль
5. Государська Вікторія Вікторівна золота медаль
6. Ємельяненко Ольга Миколаївна  
7. Заліпа Олена Валентинівна  
8. Ігнатюк Аліна Олександрівна срібна медаль
9. Кузнєцова Вікторія Володимирівна  
10. Літвін Олена Вікторівна  
11. Магнушевський Віталій Володимирович  
12. Маковій Володимир Володимирович  
13. Молодоженя Людмила Вадимівна   
14. Онищук Сергій Васильович  
15. Островська Тетяна Ігорівна  
16. Островська Юлія Станіславівна  
17. Салацька Альона Іванівна  
18. Сардак Артем Юрійович  
19. Свінціцька Олександра Федорівна золота медаль
20. Свінціцький Сергій Сергійович  
21. Сіра Марина Вікторівна золота медаль
22. Трепет Ганна Сергіївна золота медаль
23. Фіняк Інга Олександрівна  
24. Хімчук Інна Юріївна  
25. Шкабара Олена Віталіївна золота медаль
26. Шкира Дмитро Сергійович золота медаль
27. Юрковська Каріна Людвігівна  

5-А клас гімназії - класний керівник Бахуринська Ірина Андріївна

1. Бабійчук Дар'я Олегівна  
2. Багінська Надія Сергіївна  
3. Будник Анастасія Сергіївна  
4. Гончаренко Максим Сергійович  
5. Гончаренко Олена Анатоліївна  
6. Гончаренко Ріта Ігорівна  
7. Дермановський Андрій Павлович  
8. Жмак Сергій Олександрович  
9. Коберська Оксана Олександрівна  
10. Козаківська Катерина Миколаївна  
11. Колпак Сергій Вікторович  
12. Крикун Надія Сергіївна  
13. Крутій Іван Валентинович  
14. Лепетайло Марія Петрівна  
15. Лисюк Альона Петрівна  
16. Лисюк Ліліанна Михайлівна з відзнакою
17. Москальчук Богдан Сергійович  
18. Нижня Ольга Володимирівна  
19. Подважук Віталій Михайлович  
20. Савіцька Юлія Едуардівна з відзнакою
21. Свінціцька Вікторія Василівна  
22. Семенюк Юлія Валентинівна  
23. Скоропадська Юлія Григорівна  
24. Філенко Ірина Олександрівна  
25. Філенко Ольга Андріївна  
26. Шатковська Світлана Сергіївна  
27. Юрчук Ольга Валеріївна  

5-Б клас гімназії - класний керівник Подважук Галина Євгенівна

1. Бабич Лілія Василівна   
2. Васильков Ігор Валерійович  
3. Воробєй Андрій Михайлович з відзнакою
4. Воробєй Олег Михайлович  
5. Воронін Денис Олександрович  
6. Гончаренко Олександр Олександрович  
7. Гольчевський Юрій Анатолійович  
8. Горбатюк Микола Степанович  
9. Каплун Олександр Валентинович з відзнакою
10. Козік Надія Валеріївна  
11. Кузьмінчук Ілля Олегович  
12. Кравчук Сергій Володимирович  
13. Кур'ята Ігор Юрійович  
14. Матвійчук Ігор Іванович  
15. Музичук Євген Юрійович  
16. Лічман Андрій Вадимович  
17. Петоченко Сергій Олександрович  
18. Поліщук Михайло Федорович  
19. Прядко Дмитро Михайлович  
20. Свінціцька Ірина Валентинівна з відзнакою
21. Сінчук Інна Юріївна  
22. Солодкий Павло Вікторович  
23. Ткачук Микола Анатолійович  
24. Уляницький Артем Вячеславович  
25. Федоришин Сергій Володимирович  

9-В клас - класний керівник Ткачук Михайло Миколайович

1. Аксютич Наталія Павлівна  
2. Базильчук Павло Анатолійович  
3. Гарбарець Микола Іванович  
4. Гасова Наталія Олександрівна  
5. Глівінський Ігор Леонідович  
6. Гольчевська Агата Вікторівна  
7. Живчин Марія Василівна  
8. Капнік Марія Сергіївна  
9. Ковальчук Володимир Григорович  
10. Корейба Ярослав Юрійович  
11. Красновська Євгенія Вікторівна  
12. Міщук Тетяна Миколаївна  
13. Назарчук Сергій Вікторович  
14. Натальчук Андрій Анатолійович  
15. Олійник Дмитро Володимирович  
16. Островський Андрій Казимирович  
17. Павленко Андрій Олексійович  
18. Підлужний Олександр Анатолійович  
19. Самолюк Ольга Олегівна  
20. Савіцький Дмитро Петрович  
21. Свінціцький Олександр Олександрович  
22. Сологуб Вадим Михайлович  
23. Ткачук Сергій Дмитрович  
24. Ткачук Юлія Дмитрівна  
25. Федченко Марина Володимирівна екстерн
26. Цимбалюк Юрій Леонідович  
27. Чайка Олександр Володимирович  
28. Юрковська катерина Станіславівна  
29. Ярощук Володимир Володимирович  
30. Ярощук Ірина Миколаївна  

9-Г клас - класний керівник Герасимчук Тетяна Олександрівна

1. Алєксєєв Сергій Іванович  
2. Багінський Юрій Вікторович  
3. Вітюк Юлія Валеріївна  
4. Горбатюк Олександр Олексійович  
5. Ковальчук Євген Анатолійович  
6. Козел Руслана Вікторівна  
7. Козінська Альона Андріївна  
8. Лавренюк Віталій Вікторович  
9. Медвецький Володимир Миколайович екстерн 
10. Музика Віталій Леонідович  
11. Онищук Андрій Васильович  
12. Островська Крістіна Павлівна  
13. Свінціцький Роман Павлович  
14. Таран Володимир Миколайович  
15. Уляніцька Інна Андріївна  
16. Хіміч Юрій Анатолійович  
17. Шалай Микола Олександрович  

Пошук