Статьи и обзоры nachodki.ru

Випуск 2001-2002 навчального року

11-А клас - класний керівник Пашкевич Ніна Миколаївна

1. Андрушко Наталія Миколаївна  
2. Гаїбова Ірина Володимирівна  
3. Гапонюк Людмила Миколаївна  
4. Горбатюк Олена Олексіївна  
5. Гостіннік Артур Олександрович  
6. Грабко Анна Вікторівна  
7. Казьмірук Оксана Володимирівна  
8. Каплун В'ячеслав Дмитрович  
9. Кузнецова Людмила Сергіївна срібна медаль
10. Кузяк Дмитро Олександрович золота медаль 
11. Ладнік Володимир Васильович срібна медаль
12. Олійник Тарас Олегович  
13. Островський Андрій Юрійович  
14. Островська Юлія Іванівна  
15. Підручний Олександр Юрійович  
16. Плакса Дмитро Юрійович  
17. Побережна Ганна Валеріївна золота медаль
18. Самолюк Олександр Олегович  
19. Свінціцька Валентина Сергіївна  
20. Свінціцька Анна Федорівна  
21. Славецький Олексій Вікентійович  
22. Юрковська Марина Станіславівна  
23. Яткевич Надія Анатоліївна  

11-Б клас - класний керівник Райковська Галина Михайлівна

1. Бабіцький В'ячеслав Юрійович  

2. Багінська Олена Валентинівна  
3. Бейгер Сергій Миколайович  
4. Герасимчук Ігор Володимирович  
5. Гордійчук Олег Валентинович  
6. Давидюк Ольга Василівна  
7. Демінко Анатолій Миколайович срібна медаль
8. Закутинська Ольга Іванівна  
9. Зеленська Людмила Олександрівна  
10. Іонова Марина Сергіївна  
11. Коршунов віталій Вікторович  
12. Кошова Ірина Петрівна  
13. Крикун Ольга Павлівна  
14. Кулій Юрій Стефанович  
15. Лисюк Ольга Андріївна срібна медаль
16. Лісіцька Інна Юліанівна  
17. Лобода Людмила Миколаївна  
18. Ловінська Наталя Юріївна  
19. Магнушевський Роман Володимирович  
20. Мандзюк Лілія Анатоліївна  
21. Невідомський Володимир Олександрович  
22. Олійник Надія Вікторівна  
23. Поляновська Наталя Миколаївна  
24. Прядко Тетяна Михайлівна  
25. Свінціцька Вікторія Леонардівна золота медаль
26. Свінціцька Тетяна Вікторівна  
27. Смірнова Діана Сергіївна  
28. Сніцаренко Олександр Сергійович  
29. Стеблецький Ігор Михайлович золота медаль
30. Сьомак Наталія Михайлівна  
31. Федоришин Дмитро Володимирович  
32. Федосова Тетяна Валеріївна  
33. Шерстньова Альона Геннадіївна  

9-А клас - класний керівник Невідомський Олександр Володимирович

1. Бабич Олександр Михайлович  
2. Бахуринський Ігор Сергійович
3. Воробей Юлія Сергіївна
4. Гапонюк Валентина Василівна
5. Горбач Тамара Сергіївна
6. Гордійчук Валентина Валентинівна
7. Грабко Євгеній Вікторович
8. Ємельяненко Юлія Миколаївна
9. Заміховська Ольга Сергіївна
10. Клак Олександр Юрійович
11. Клименко Марія Олександрівна
12. Ковальчук Олександр Олександрович
13. Коршікова Світлана Анатоліївна
14. Кшановська Олена Тимофіївна
15. Леонець Зорина Миколаївна
16. Лопушанська Тетяна Олександрівна
17. Матвійчук Василь Васильович
18. Мешков Володимир Володимирович
19. Моренець Олександр Леонідович
20. Муравський В'ячеслав Вікторович
21. Островська Марія Анатоліївна
22. Поліщук Руслан Іванович
23. Поточилов Сергій Олегович
24. Прокопчук Тетяна Іванівна
25. Сікорська Ганна Казимирівна
26. Семенюк Сергій Борисович
27. Танський Володимир Володимирович
28. Ткачук Наталія Миколаївна
29. Ткачук Вікторія Юріївна
30. Черниш Ілона Олегівна
31. Хоморецька Оксана Василівна
32. Янішевська Марина Вікторівна
33. Янішевська Світлана Валентинівна

9-Б клас - класний керівник Ліщук Володимир Миколайович

1. Білоус Олександр Миколайович   
2. Галат Інна Вікторівна  
3. Гончар Вікторія Віталіївна  
4. Гончаренко Михайло Сергійович  
5. Данилюк Роман Олександрович  
6. Домбрівський Віталій Юрійович  
7. Жураківський Олександр Вікторович  
8. Зайцева Ірина Анатоліївна  
9. Кондратюк Оксана Віталіївна  
10. Кошкіна Олена Миколаївна  
11. Красновська Тетяна Олексіївна  
12. Крепчук Альона Сергіївна  
13. Курганська Аліна Анатоліївна  
14. Кирик Олександр Володимирович  
15. Ковальський Ігор Борисович екстерн 
16. Малаціон Андрій Миколайович  
17. Молодоженя Сергій Вадимович  
18. Муравський Артур Павлович  
19. Муха Віктор Вікторович  
20. Намазова Марія Адільївна  
21. Осташевський Олександр Васильович  
22. Поліщук Іван Петрович  
23. Савьюк Ігор Миколайович  
24. Свіца Тетяна Вадимівна  
25. Соболевський В'ячеслав Павлович  
26. Соколова Ольга Сергіївна  
27. Суська Тетяна Валентинівна  
28. Тофан Марина Миколаївна  
29. Чуйко Юлія Євгенівна  
30. Шкабара Альона Олександрівна  
31. Щербицька Алла Дмитрівна  
32. Юрківський Сергій Леонідович  

9-В клас - класний керівник Корейба Оксана Петрівна

1. Бабіцька Анджела Миколаївна   
2. Багінська Ірина Леонідівна  
3. Барбасова Ірина Олександрівна  
4. Бобрівник Ілона Петрівна  
5. Богуш Наталія Леонідівна  
6. Бріт Марина Валеріївна  
7. Глівінський Віталій Вікторович  
8. Єрошенко Сергій Миколайович  
9. Ільчук Вікторія Анатоліївна  
10. Кадах Сергій Анатолійович  
11. Ковальська Алла Борисівна  
12. Ковальська Ірина Анатоліївна  
13. Ковальчук Олександр Григорович  
14. Костюченко Ганна Василівна  
15. Лисюк Олена Миколаївна  
16. Мартинюк Марина Русланівна  
17. Осташевський Сергій Ярославович  
18. Павкіна Романіна Юріївна  
19. Піщевська Наталія Анатоліївна  
20. Поляновська Ірина Володимирівна  
21. Радченко Василь Володимирович  
22. Свінціцька Галина Леонардівна  
23. Сідоров Олександр Сергійович  
24. Сімак Олександр Петрович  
25. Славецький Олександр Вікентійович  
26. Соболевський Віталій Вікторович  
27. Сосін Михайло Євгенович  
28. Трачук Євген Віталійович  
29. Шишко Віталій Іванович  
30. Шуляк Анатолій Володимирович  
31. Юрковський Юрій Станіславович  

9-Г клас - класний керівник Вєрємєєва Тетяна Олексіївна

1. Абросімов Андрій Геннадійович   
2. Гес Світлана Миколаївна  
3. Давидюк Наталія Миколаївна  
4. Дісик Євген Олександрович  
5. Зеленська Катерина Леонідівна  
6. Ігнатьєв Володимир Олександрович  
7. Квятковська Лілія Леонідівна  
8. Кислова Марина Миколаївна  
9. Клак Олександр Анатолійович  
10. Корніюк Тетяна Володимирівна  
11. Кортовська Ольга Олександрівна  
12. Кравчук Олександр Васильович  
13. Лисун Юрій Миколайович  
14. Лещинський Юрій Олександрович  
15. Мазур Володимир Володимирович  
16. Маклаков Андрій Сергійович  
17. Міщук Світлана Миколаївна  
18. Муравський Юрій Анатолійович  
19. Паламарчук Світлана Олександрівна  
20. Плакса Ольга Вікторівна  
21. Поплавська Руслана Миколаївна  
22. Приймак Сергій Юрійович  
23. Прус Костянтин Костянтинович  
24. Рижук Світлана Вікторівна  
25. Свінціцький Микола Олександрович  
26. Свінціцька Альона Станіславівна  
27. Сергійчук Олександр Васильович  
28. Снопок Наталія Миколаївна  
29. Солодка Альона Володимрівна  
30. Спічак Олексій Олександрович  
31. Сурін Павло Миколайович  
32. Томашевська Ірина Валеріївна  
33. Чудовський Владислав Йосипович  
34. Шершенюк Михайло Анатолійович  

Пошук