Шаблоны для Joomla 3 здесь

Випуск 2000-2001 навчального року

11-А клас - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Бейгер Ольга Оллександрівна  
2. Глівінська Вікторія Вікторівна  
3. Голотюк Ніна Миколаївна  
4. Дончик Ірина Володимрівна  
5. Захарчук Олена Володмирівна  
6. Комар Ірина Аркадіївна  
7. Костюченко Ольга Василівна золота медаль 
8. Кузнєцова Наталія Сергіївна золота медаль
9. Лавренюк Людмила Василівна  
10. Мульченко Тетяна Сергіївна  
11. Науменко Сергій Володимирович срібна медаль
12. Окончик Наталія Володимирівна  
13. Осташевський Роман Ярославович  
14. Островський Олександр Володимирович  
15. Островський Павло Миколайович  
16. Редер Юлія Альфредівна  
17. Стопа Ігор Володимирович  
18. Трачук Людмила Миколаївна золота медаль
19. Шалай Ігор Дмитрович золота медаль

11-Б клас - класний керівник Шестопалова Наталія Петрівна

1. Багінська Юлія Григорівна золота медаль
2. Бистріцький Віталій Станіславович срібна медаль
3. Бичкова Марина Анатоліївна  
4. Гольчевська Олена Олександрівна золота медаль
5. Гончаренко Ірина Володимирівна золота медаль
6. Государська Тетяна Олександрівна  
7. Зеленська Леся Вікторівна  
8. Ільчук Богдана Борисівна  
9. Каплун Дмитро Дмитрович  
10. Квятковський Віталій Антонович  
11. Литвин Юлія Миколаївна  
12. Люблінська Руслана Сергіївна  
13. Островська Анна Вікторівна  
14. Салацька Людмила Валентинівна  
15. Сосін Леонід Євгенович  
16. Семенюк Олена Володимирівна  
17. Федоров Олексій Сергійович  
18. Ціхоцька Ірина Іванівна  
19. Янішевський Сергій Валентинович  

11-В клас - класний керівник Гончаренко Олена Володимирівна

1. Афанасьєва Людмила Павлівна  
2. Бабіцький Андрій Володимирович  
3. Бахуринський Михайло Олександрович  
4. Бондар Тетяна Володимирівна  
5. Верчук Ольга Анатоліївна  
6. Гаманчук Олеся Вікторівна  
7. Гейчук Сергій Миколайович золота медаль
8. Гончаренко Сергій Володимирович  
9. Демидюк Леся Валеріївна  
10. Драган Дмитро Григорович  
11. Клак Людмила Валеріївна  
12. Лещинська Марина Олександрівна  
13. Мороз Діана Михайлівна золота медаль
14. Несук Світлана Вікторівна  
15. Свінціцька Ірина Михайлівна  
16. Свінціцький Сергій Валентинович  
17. Тимощук Світлана Петрівна  
18. Хенцінський Павло Павлович  

9-А клас - класний керівник Гуцол Валентина Петрівна

1. Бабіцький Олександр Юрійович
2. Білогай Олександр Миколайович
3. Білянська Ірина Станіславівна
4. Беркута Дмитро Олександрович
5. Блажевич Володимир Віталійович
6. Бистріцький Сергій Станіславович
7. Вороніна Тетяна Олександрівна
8. Гончаренко Михайло Михайлович
9. Гриценюк Алла Володимирівна
10. Данилюк Ірина Олександрівна
11. Жмак Любов Михайлівна
12. Кравчук Олег Володимирович
13. Корейба Марина Юріївна
14. Косянчук Лілія Вікторівна
15. Кочерова Марина Сергіївна
16. Лавренюк Сергій Володимирович
17. Лавренюк Юрій Сергійович
18. Лепетайло Сергій Валерійович
19. Серкулов Валерій Анатолійович
20. Мілевська Наталія Петрівна
21. Музика Наталія Степанівна
22. Нікончук Володимир Володимирович
23. Низовець Сергій Вікторович
24. Олійник Аліна Євгенівна
25. Островська Альона Вікторівна
26. Поведа Микола Миколайович
27. Севостьянова Наталія Володимирівна
28. Свінціцький Іван Анатолійович
29. Стопа Сергій Володимирович
30. Чаплінська Наталія Миколаївна
31. Чесноков Андрій Володимирович
32. Шуляк Андрій Васильович
33. Шуляк Олександр Васильович
34. Ярощук Андрій Віталійович

9-Б клас - класний керівник Тупікіна Броніслава Олександрівна

1. Багінський Віталій Леонідович     
2. Бейгер Юрій Олександрович  
3. Березова Оксана Юріївна з відзнакою 
4. Воробєй Ольга Михайлівна з відзнакою
5. Вержбіцький Володимир Вікторович  
6. Вінницький Михайло Леонідович  
7. Гончаренко Андрій Миколайович  
8. Голодюк Сергій Сергійович з відзнакою
9. Гуменюк Олександр Миколайович  
10. Дермановський Юрій Миколайович  
11. Кайданович Оксана Галіянівна  
12. Качайло Андрій Богданович  
13. Клак Наталія Юріївна  
14. Левицька Валентина Вікторівна  
15. Лепетайло Наталія Петрівна  
16. Литвиненко Артем Сергійович  
17. Муравська Катерина Анатоліївна  
18. Муравський Олександр Олександрович  
19. Подзигун Олександр Сергійович  
20. Помєшкіна Анна Володимирівна з відзнакою 
21. Рожнятовська Ірина Петрівна  
22. Савич Людмила Вікторівна  
23. Сіренький Сергій Ігорович з відзнакою 
24. Сьомак Сергій Віталійович  
25. Шалай Ольга Петрівна  
26. Яремов Юрій Анатолійович  

9-В клас - класний керівник Ковальчук Наталя Францівна

1. Багінський Роман Павлович   
2. Бахуринський Андрій Юрійович  
3. Бахуринський Діна Петрівна  
4. Беркута Петро Павлович  
5. Блажевич Світлана Іванівна  
6. Бунтовська Оксана Валеріївна  
7. Бурко Оксана Василівна  
8. Гільман Тарас Юрійович  
9. Гольчевська Анна Вікторівна  
10. Добровольська Олена Петрівна  
11. Жмак Євгеній Михайлович  
12. Корніюк Лариса Петрівна  
13. Коршіков Андрій Анатолійович  
14. Кудрик Марія Олександрівна  
15. Лабець Олеся Олександрівна  
16. Лісіцька Наталія Антонівна  
17. Мандибура Галина Ігорівна  
18. Маньковська Ірина Валеріївна  
19. Мартинюк Юлія Юріївна  
20. Мельник Тетяна Василівна  
21. Муравський Микола Анатолійович  
22. Огороднік Андрій Федорович  
23. Рудюк Наталія Володимирівна  
24. Рябоконь Любов Андріївна  
25. Савич Юрій Миколайович  
26. Сторожук Ольга Анастасіївна  
27. Ткачук Павло Дмитрович  
28. Устянівський Павло Зіновійович  
29. Юрковська Тетяна Вікторівна  
30. Яремова Аліна Володимирівна  
31. Ярошенко Сергій Дмитрович  

9-Г клас - класний керівник Культенко Ніна Антонівна

1. Безносюк Андрій Анатолійович   
2. Винниченко Ігор Володимирович  
3. Гриб Світлана Олегівна  
4. Денисюк Надія Володимирівна  
5. Ельман Юрій Петрович  
6. Єрошенко Ганна Миколаївна  
7. Жигалов Юрій Анатолійович  
8. Ковальчук Володимир Миколайович  
9. Корніюк Олександр Володимирович  
10. Костецький Віталій Геннадійович  
11. Костюк Дмитро Олександрович  
12. Крупський Артур Вікторович  
13. Кузнєцов Павло Павлович  
14. Лашевич Микола Олександрович  
15. Лисюк Ірина Валентинівна  
16. Локтєв Андрій Володимирович  
17. Малюта Сергій Валерійович  
18. Матвіюк Людмила Сергіївна   
19. Муравська Галина Юріївна  
20. Нікончук Вікторія Вікторівна  
21. Олійник Тетяна Олександрівна  
22. Панчук Василь Тимофійович  
23. Плакса Юрій Володимирович  
24. Полюшкевич Світлана Володимирівна  
25. Прокопчук Вікторія Анатоліївна  
26. Радченко Леонід Валентинович  
27. Рак Олена Миколаївна  
28. Свінціцький Олесь Анатолійович  
29. Стебецький Петро Олександрович  
30. Стрельченко Артур Юрійович  
31. Семенець Олег Олексійович  

9-Д клас - класний керівник Ткачук Ганна Іванівна

1. Алєксєєва Тетяна Олександрівна  
2. Бабич Михайло Володимирович  
3. Бахурінський Олександр Олександрович  
4. Винниченко Наталія Володимирівна  
5. Вітюк Наталія Миколаївна  
6. Волохов Дмитро Сергійович  
7. Воробей Світлана Сергіївна  
8. Вяткіна Любов Сергіївна  
9. Гончаренко Олександр Сергійович  
10. Горецька Ірина Валеріївна  
11. Дісик Сергій Васильович  
12. Домбровський Микола Миколайович  
13. Кадах Олег Олегович  
14. Карпюк Юрій Вікторович  
15. Ковальчук Богдан Григорович  
16. Ковальчук Анна Вікторівна  
17. Ковальчук Світлана Анатоліївна  
18. Комісарук Борис Борисович  
19. Корейба Дмитро Андрійович  
20. Мальгівська Альона Романівна  
21. Никитенко Павло Юрійович  
22. Островський Анатолій Станіславович  
23. Прокопчук Іван Іванович  
24. Прокопчук Альона Іванівна  
25. Решетюк Сергій Васильович  
26. Півнюк Олексій Олександрович  
27. Плакса Павло Сергійович  
28. Федоров Сергій Миколайович  
29. Черпіта Інна Леонтіївна  
30. Яремчук Тетяна Вікторівна  

Пошук