Интернет-магазин nachodki.ru

Випуск 1998-1999 навчального року

11-А клас - класний керівник 

1. Бабіцька Наталія Володимирівна  
2. Бахуринська Наталія Олександрівна  
3. Бігдаш Ілона Володимирівна  
4. Голотюк Дмитро Миколайович  
5. Гончаренко Сергій Сергійович  
6. Гуменюк Вікторія Миколаївна  
7. Густас Людмила Вікторівна  
8. Давидюк Леонід Леонтійович срібна медаль
9. Даніленко Оксана Володимирівна  
10. Коновал Андрій Іванович  
11. Коновальчук Ганна Михайлівна  
12. Кортовська Олена Олександрівна  
13. Кур'ята Людмила Вікторівна  
14. Куровська Олена Володимирівна  
15. Михальчишин Дмитро Володимирович  
16. Огороднік Євген Федорович золота медаль
17. Олійник Світлана Олександрівна  
18. Пасюкова Тетяна Олександрівна  
19. Полянський Олександр Сергійович  
20. Поплавська Руслана Станіславівна  
21. Савйолова Ірина Володимирівна  
22. Савич Катерина Володимирівна  
23. Савран Марина Михайлівна  
24. Салацька Оксана Валентинівна  
25. Саталкін Володимир Михайлович срібна медаль
26. Федоров Микола Миколайович  
27. Хінцінська Наталія Павлівна  
28. Чепурна Тетяна Андріївна  
29. Шалай Наталія Валеріївна  
30. Яремова Ольга Володимирівна  

11-Б клас - класний керівник 

1. Бойко Тетяна Володимирівна  
2. Бондар Роман Олександрович  
3. Вінцківський Валентин Броніславович  
4. Вінцківський Євген Броніславович  
5. Герасимчук Наталія Олександрівна  
6. Гібраєва Тетяна Анатоліївна  
7. Годзула Олег Олександрович  
8 Гончаренко Людмила Миколаївна  
9. Кернична Тетяна Михайлівна  
10. Кордас Костянтин Мечиславович  
11. Кордас Марина Бернардівна  
12. Левіцька Вікторія Вікторівна  
13. Лисун Наталія Миколаївна  
14. Лисюк Оксана Миколаївна  
15. Ляшенко Євген Вікторович  
16. Мельник Микола Павлович  
17. Окончик Лілія Дмитрівна срібна медаль
18. Островська Леся Миколаївна  
19. Пашкевич Олександр Аркадійович золота медаль
20. Радченко Оксана Миколаївна  
21. Савич Дмитро Миколайович  
22. Свінціцький Іван Валентинович срібна медаль
23. Слісарук Марина Вячеславівна  
24. Смірнов Віктор Святославович  
25. Ставісюк Юлія Миколаївна  
26. Станіслав Надія Григорівна золота медаль
27. Устянівський Олександр Зіновійович срібна медаль
28. Філінська Людмила Петрівна  
29. Чаплінська Інна Вікторівна  
30. Чорна Ірина Валеріївна  
31. Шершенюк Людмила Вікторівна  
32. Шкікавий Василь Миколайович  
33. Яворська Анна Зигмонтівна  

9-А клас - класний керівник 

1. Андрійчук Іван Павлович  
2. Андрющенко Анастасія Володимирівна  
3. Бріт Ірина Валеріївна  
4. Беркута Геннадій Анатолійович  
5. Бейгер Ольга Олександрівна  
6. Верчук Ольга Анатоліївна  
7. Воробей Іван Сергійович  
8. Глівінська Вікторія Вікторівна  
9. Голотюк Ніна Миколаївна  
10. Квятківська Наталія Іванівна  
11. Комар Ірина Аркадіївна  
12. Костюченко Ольга Василівна  
13. Кузнєцова Наталія Сергіївна  
14. Лавренюк Людмила Василівна  
15. Луців Таїсія Юріївна  
16. Мартинюк Олександр Юрійович  
17. Мульченко Тетяна Сергіївна  
18. Науменко Сергій Володимирович  
19. Осташевський Роман Ярославович  
20. Островський Владислав Станіславович  
21. Редер Юлія Альфредівна  
22. Сардак Руслан Юрійович  
23. Сандлер Дмитро Володимирович  
24. Тишковець Юлія Васиівна  
25. Ткачук Ігор Олегович  
26. Уляніцький Дмитро Андрійович  
27. Чернушенко Євген Володимирович  
28. Шалай Ігор Дмитрович  
29. Щавінська Тетяна Валеріївна  

9-Б клас - класний керівник 

1. Багінська Юлія Григорівна
2. Блажевич Тетяна Віталіївна
3. Бистрицький Віталій Станіславович
4. Бичкова Марина Анатоліївна
5. Векерик Олексій Миколайович
6. Гончаренко Олена Павлівна
7. Гольчевська Олена Олександрівна
8. Гульчевський Леонід Валентинович
9. Зеленська Леся Вікторівна
10. Іванощук Юрій Вікторович
11. Ільчук Богдана Борисівна
12. Квятковський Віталій Антонович
13. Ковальчук Юрій Григорович
14. Кочеров Дмитро Сергійович
15. Крижанівський Іван Анатолійович
16. Литвин Юлія Миколаївна
17. Люблінська Руслана Сергіївна
18. Матвійчук Олександр Іванович
19. Мілевська Катерина Петрівна
20. Мінаков Павло Олександрович
21. Муравський Віталій Вікторович
22. Островський Андрій Іванович
23. Радченко Валентин Володимирович
24. Салацька Людмила Валентинівна
25. Сосін Леонід Євгенович
26. Спічак Сергій Олександрович
27. Ткачук Людмила Миколаївна
28. Ціхоцька Ірина Іванівна
29. Шпак Олена Сахаватівна
30. Шуляк Андрій Олександрович

9-В клас - класний керівник 

1. Афанасьєва Людмила Павлівна  
2. Бабіцький Андрій Володимирович  
3. Бобрівник Дмитро Володимирович  
4. Бондар Тетяна Володимирівна  
5. Вінницька Лілія Леонідівна  
6. Гончаренко Сергій Володимирович  
7. Гриб Михайло Олегович  
8. Грисюк Тетяна Вікторівна  
9. Дармограй Віктор Олександрович  
10. Добровольський Олександр Петрович  
11. Жураковська Наталія Вікторівна  
12. Захарчук Олена Володимирівна  
13. Каплун Дмитро Дмитрович  
14. Клак Людмила Валеріївна  
15. Козінський Андрій Андрійович  
16. Кушпіль Наталія Дмитрівна  
17. Лабець Яна Олександрівна  
18. Лещинська Марина Олександрівна  
19. Мазур Вікторія Володимирівна  
20. Мельник Надія Анатоліївна  
21. Мороз Діана Михайлівна  
22. Наумович Дмитро Степанович  
23. Остапчук Петро Володимирович  
24. Островський Павло Миколайович  
25. Сапуга Ірина Василівна  
26. Свінціцький Анатолій Вікторович  
27. Свінціцький Сергій Валентинович  
28. Стопа Ігор Володимирович  
29. Хінцінський Павло Павлович  
30. Чаплінський Андрій Максимович  
31. Шуляк Наталія Олександрівна  
32. Янішевський Сергій Валентинович  

9-Г клас - класний керівник 

1. Богуш Дмитро Леонідович  
2. Гаманчук Олеся Вікторівна  
3. Гейчук Сергій Миколайович  
4. Горецький Андрій Васильович  
5. Демчук Віктор Анатолійович  
6. Іванов Ілля Миколайович  
7. Константинов Василь Миколайович  
8. Леонець Юрій Володимирович  
9. Мандибура Олександр Ігорович  
10. Манійчук Віктор Іванович  
11. Метелиця Анатолій Миколайович  
12. Мокрицький Сергій Казимирович  
13. Муравський Володимир Олександрович  
14. Несук Світлана Вікторівна  
15. Піргач Антоніна Іванівна  
16. Прус Юрій Константинович  
17. Радченко Ліна Миколаївна  
18. Рибій Алла Василівна  
19. Рижук Віктор Вікторович  
20. Савіцький Сергій Едуардович  
21. Свінціцька Ірина Михайлівна  
22. Свінціцька Лілія Миколаївна  
23. Соболевська Ірина Леонідівна  
24. Тимощук Світлана Петрівна  
25. Чаплінська Марія Вікторівна  
26. Шевчук Андрій Євгенович  
27. Шершенюк Тетяна Анатоліївна  
28. Юрківська Вікторія Павлівна  
29. Ярошенко Андрій Дмитрович  

9-Д клас - класний керівник 

1. Білоус Сергій Вікторович  
2. Бродовська Катерина Анатоліївна  
3. Васількова Інна Іванівна  
4. Гасова Ірина Михайлівна  
5. Гончаренко Ірина Володимирівна  
6. Гончаренко Тетяна Сергіївна  
7. Гончаренко Олена Володимирівна  
8. Государська Тетяна Олександрівна  
9. Демидюк Юлія Валеріївна  
10. Драган Дмитро Григорович  
11. Зайцева Тетяна Анатоліївна  
12. Іщук Надія Володимирівна  
13. Кортовський Олександр Олександрович  
14. Кислий Вячеслав Вікторович  
15. Кур'ята Григорій Миколайович  
16. Кучинський Євген Дмитрович  
17. Малаціон Віталій Миколайович  
18. Маковій Лілія Петрівна  
19. Матвіюк Володимир Вікторович  
20. Муравська Людмила Олександрівна  
21. Окончик Наталія Володимирівна  
22. Островська Ганна Вікторівна  
23. Плакса Лілія Вікторівна  
24. Полюшкевич Наталія Валентинівна  
25. Свінціцький Микола Леонідович  
26. Семенюк Олена Володимирівна  
27. Стрельченко Роман Юрійович  
28. Федоров Олексій Сергійович  
29. Цецеро Данило Володимирович  
30. Чорна Ірина Валеріївна  
31. Шпортко Леонід Олегович  
32. Юрківська Людмила Вікторівна   
33. Яремов Дмитро Сергійович  

Пошук