Шаблоны Joomla здесь

Випуск 1996-1997 навчального року

11-А клас - класний керівник Окончик Ірина Борисівна

1. Андрушко Валентина Миколаївна  срібна медаль

2. Андрушко Ірина Мечиславівна  
3. Бахуринська Тетяна Олександрівна золота медаль
4. Буханевич Лілія Вацлавівна  
5. Ваврик Олеся Борисівна золота медаль
6. Герасимчук Інна Олександрівна  
7. Грішина Світлана Олександрівна золота медаль
8. Вергелес Тетяна Петрівна  
9. Кадах Наталія Олегівна  
10. Кислий Володимир Вікторович  
11. Ковальчук Андрій Іванович  
12. Ловінська Вікторія Юріївна  
13. Одічук Наталія Олександрівна срібна медаль
14. Севостьянова Ольга Володимирівна  
15. Сергійчук Іван Дмитрович  
16. Середіна Марія Сергіївна золота медаль
17. Соболевський Андрій Леонідович  
18. Хажинська Наталія Леонідівна  
19. Чумак Оксана Сергіївна  
20. Яцько Валентина Сергіївна

 


11-Б клас - класний керівник 

1. Алферович Тетяна Володимирівна  
2. Бабич Михайло Михайлович  
3. Богданенко Людмила Юріївна  
4. Бондарук Олена Станіславівна  
5. Бурко Олена Василівна  
6. Гребенюк Олена Петрівна  
7. Джафаров Рустам Алійович  
8. Єременко Оксана Володимирівна  
9. Каліновська Тетяна Вікторівна  
10. Кордас Людмила Бернардівна  
11. Комісарук Надія Борисівна  
12. Костянець Ігор Васильович  
13. Молодоженя Наталія Володимирівна  
14. Окончик Дмитро Володимирович  
15. Ухеева Оксана Михайлівна  
16. Юрченко Олена Анатоліївна  
17. Федоров Олександр Миколайович  
18. Щербицький Андрій Дмитрович  

9-А клас - класний керівник 

1. Багінський Дмитро Леонідович  
2. Бахуринська Людмила Іванівна  
3. Беркута Руслана Анатоліївна  
4. Бігдаш Ілона Володимирівна  
5. Бондарець Олег Миколайович  
6. Воробей Петро Сергійович  
7. Герасимчук Наталія Олександрівна  
8. Гончаренко Сергій Сергійович  
9. Гуменюк Вікторія Миколаївна  
10. Густас Людмила Вікторівна  
11. Жмак Оксана Андріївна  
12. Кадах Олександр Анатолійович  
13. Коновальчук Ганна Михайлівна  
14. Кордас Костянтин Мечиславович  
15. Кошкін Володимир Миколайович  
16. Кур'ята Людмила Вікторівна  
17. Кортовська Олена Олександрівна  
18. Лавренюк Андрій Володимирович  
19. Лепетайло Дмитро Миколайович  
20. Макеєва Тамара Миколаївна  
21. Мамотюк Петро Вікторович  
22. Мозгова Людмила Олексіївна  
23. Нижній Сергій Анатолійович  
24. Панчук Микола Тимофійович  
25. Островська Леся Миколаївна  
26. Прус Олександр Костянтинович  
27. Радченко Володимир Валентинович  
28. Савран Марина Михайлівна  
29. Слісарук Марина Вячеславівна  
30. Столярчук Альона Григорівна  
31. Сукач Олександр Володимирович  
32. Тишковець Олександр Вікторович  
33. Фінк Максим Юрійович  
34. Хенцінська Наталія Павлівна  
35. Чепурна Тетяна Андріївна  

9-Б клас - класний керівник 

1. Бабіцька Наталія Володимирівна  
2. Бахуринська Наталія Олександрівна  
3. Білянська Тетяна Миколаївна  
4. Бобрівник Леся Вікторівна  
5. Бріт Наталія Валеріївна  
6. Вінцківський Валентин Броніславович  
7. Вінцківський Євген Броніславович  
8. Годзула Олег Олександрович  
9. Голотюк Дмитро Миколайович  
10. Голубенко Андрій Сергійович  
11. Голубенко Олександр Сергійович  
12. Клак Тетяна Олександрівна  
13. Козаківський Олексій Миколайович  
14. Корніюк Ігор Володимирович  
15. Корніюк Олександр Дмитрович  
16. Купчина Вікторія Володимирівна  
17. Кшановський Ігор Тимофійович  
18. Мартинюк Тетяна Вікторівна  
19. Муравська Тетяна Миколаївна  
20. Онишко Петро Вікторович  
21. Павлова Людмила Миколаївна  
22. Пашкевич Олександр Аркадійович  
23. Пірожкова Олеся Сергіївна  
24. Полянський Олександр Сергійович  
25. Радченко Оксана Миколаївна  
26. Салацька Оксана Валентинівна  
27. Семен Галина Василівна  
28. Стельмах Вадим Володимирович  
29. Стрельченко Павло Павлович  
30. Соболюк Олександр Леонідович  
31. Смурага Надія Володимирівна  
32. Устянівський Олександр Зіновійович  
33. Чаплінська Інна Вікторівна  
34. Ціхоцька Олена Едуардівна  
35. Яремова Ольга Володимирівна  

9-В клас - класний керівник 

1. Андрійчук Геннадій Павлович  
2. Білоус Ольга Миколаївна  
3. Бойко Тетяна Володимирівна  
4. Бондар Роман Олександрович  
5. Бондаренко Віктор Леонідович  
6. Войтюк Сергій Петрович  
7. Верхогляд Григорій Степанович  
8. Гібраєва Тетяна Анатоліївна  
9. Давидюк Леонід Леонтійович  
10. Дермановська Ірина Феліксівна  
11. Дубовська Євгена Олександрівна  
12. Жураківський Андрій Вікторович  
13. Кернічна Тетяна Михайлівна  
14. Кондратюк Микола Петрович  
15. Кордас Марина Бернардівна  
16. Левицька Вікторія Вікторівна  
17. Лисун Наталія Миколаївна  
18. Ляшенко Євген Вікторович  
19. Мельник Микола Павлович  
20. Огороднік Євген Федорович  
21. Окончик Лілія Дмитрівна  
22. Петращук Юрій Петрович  
23. Редер Віталій Альфредович  
24. Савич Дмитро Миколайович  
25. Свінціцький Едуард Павлович  
26. Сідоров Борис Володимирович  
27. Смірнов Віктор Святославович  
28. Станіслав Надія Григорівна  
29. Стеблецький Олександр Олександрович  
30. Свінціцький Іван Валентинович  
31. Трач Ірина Василівна  
32. Філінська Людмила Петрівна  
33. Чорна Ірина Валеріївна  
34. Шершенюк Людмила Вікторівна  
35. Яворська Ганна Зигмонтівна  
36. Яремов Володимир Сергійович  

9-Г клас - класний керівник 

1. Базильчук Віталій Анатолійович  
2. Барбасов Богдан Олександрович  
3. Бєрєснєв Михайло Михайлович  
4. Бобрівник Олександр Володимирович  
5. Біленко Микола Михайлович  
6. Верхогляд Віталій Анатолійович  
7. Даніленко Оксана Володимирівна  
8. Дісик Володимир Олександрович  
9. Двожанський Олег Францович  
10. Захарчук Юрій Мечиславович  
11. Капнік Іван Сергійович  
12. Козік Алла Валеріївна  
13. Куровська Олена Володимирівна  
14. Михальчишин Дмитро Володимирович  
15. Олійник Світлана Олександрівна  
16. Осташевський Микола Васильович  
17. Пасічник Анатолій Леонідович  
18. Пасюкова Тетяна Олександрівна  
19. Поплавська Руслана Станіславівна  
20. Савйолова Ірина Володимирівна  
21. Саталкін Володимир Михайлович  
22. Свінціцький Микола Станіславович  
23. Соснова Людмила Миколаївна  
24. Федоров Микола Миколайович  
25. Фурда Ольга Дмитрівна  
26. Шенькарук Віталій Петрович  
27. Якобнюк Наталія Леонідівна  

Пошук