Шаблоны для Joomla 3 здесь

Випуск 1994-1995 навчального року

11 клас - класний керівник 

1. Алєксєєв Дмитро Анатолійович   
2. Бабич Лідія Валеріївна  
3. Беркута Катерина Володимирівна  
4. Братенко Тетяна Володимирівна  
5. Воробей Ірина Михайлівна  
6. Воробей Оксана Сергіївна  
7. Воробйова Тетяна Володимирівна  
8. Гудим Олена Миколаївна золота медаль
9. Гусєв Роман Олександрович  
10. Гончарова Марина Юріївна  
11. Гончаренко Олександр Володимирович  
12. Ємельяненко Алла Олександрівна  
13. Коберська Лариса Миколаївна  
14. Ковальчук Алла Іванівна  
15. Лисюк Світлана Сергіївна  
16. М'якотіна Ольга Сергіївна золота медаль
17. Паламарчук Олена Сергіївна золота медаль
18. Пашкевич Сергій Аркадійович  
19. Рибачок Оксана Анатоліївна  
20. Соболевська Тетяна Леонідівна  
21. Стасюк Наталія Валеріївна  
22. Філінська Антоніна Петрівна золота медаль
23. Шаюк Тетяна Вікторівна  
24. Шанковська Зоя Іванівна  
25. Яремов Юрій Віталійович  

9-А клас - класний керівник 

1. Багінська Алла Вікторівна
2. Бояліва Людмила Миколаївна
3. Вороніна Світлана Олександрівна
4. Гончаренко Валерій Володимирович
5. Жданюк Олександр Володимирович
6. Капнік Петро Сергійович
7. Каліновська Тетяна Вікторівна
8. Каплун Віра Валентинівна
9. Кислий Володимир Вікторович
10. Книш Віктор Олександрович
11. Ковальчук Андрій Іванович
12. Кордас Людмила Бернардівна
13. Кудланов Максим Вікторович
14. Кукліновський Вячеслав Станіславович
15. Кулій Василь Степанович
16. Кур'ята Максим Миколайович
17. Ловінська Вікторія Юріївна
18. Майданець Андрій Миколайович
19. Матвіюк Микола Вікторович
20. Мельник Таїса Анатоліївна
21. Метелиця Василь Миколайович
22. Михальчук Віктор Володимирович
23. Одічук Наталія Олександрівна
24. Пікульська Галина Володимирівна
25. Петровський Едуард Адамович
26. Стебо Анжела Леонідівна
27. Щербина Андрій Ігорович
28. Юрченко Олена Анатоліївна
29. Яцько Валентина Євгенівна

9-Б клас - класний керівник 

1. Вергелес Тетяна Петрівна

2. Верхогляд Тетяна Вікторівна
3. Герасимчук Інна Олександрівна
4. Градов Андрій Юрійович
5. Данілов Сергій Петрович
6. Дермановська Наталія Феліксівна
7. Джафаров Рустам Алійович
8. Єзерський Михайло Миколайович
9. Козачок Ганна Василівна
10. Комісарук Надія Борисівна
11. Кондратюк Тарас Петрович
12. Кордонець Микола Володимирович
13. Кушковська Людмила Володимирівна
14. Лебединська Оксана Валентинівна
15. Матвєєва Людмила Станіславівна
16. Мілевський Юрій Миколайович
17. Молодоженя Наталія Володимирівна
18. Муравська Тетяна Вячеславівна
19. Окончик Дмитро Володимирович
20. Олійник Ольга Костянтинівна
21. Савич Сергій Олександрович
22. Терлецький Сергій Петрович
23. Трачук Віталій Віталійович
24. Філенко Наталія Андріївна
25. Храбан Руслан Андрійович
26. Ціхоцький Павло Петрович
27. Чаплінська Галина Вікторівна
28. Штоюнда Олександр Васильович
29. Янюк Наталія Григорівна

9-В клас - класний керівник 

1. Акімова Оксана Володимирівна  
2. Бабич Михайло Михайлович  
3. Буханевич Лілія Вацлавівна  
4. Воропаєв Андрій Вячеславович  
5. Глазирін Володимир Геннадійович  
6. Государський Сергій Владиславович  
7. Грішина Світлана Олександрівна  
8. Грохольська Валентина Казимирівна  
9. Давидовська Марія Леонідівна  
10. Дроботун Сергій Валентинович  
11. Дубовський Олександр Васильович  
12. Завадська Наталія Воладиславівна  
13. Заміховська Олександра Станіславівна  
14. Захарчук Руслан Мечиславович  
15. Кадах Наталія Олегівна  
16. Костянець Ігор Васильович  
17. Куровський Дмитро Вікторович  
18. Кушпіль Людмила Олекс  
19. Лех Андрій Павлович  
20. Мельник Наталія Анатоліївна  
21. Нагурний Сергій Анатолійович  
22. Нижня Тетяна Анатоліївна  
23. Островська Олена Віталіївна  
24. Панасюк Ольга Леонідівна  
25. Півнюк Микола Олександрович  
26. Райковська Людмила Тадеушівна  
27. Свінціцький Віктор Павлович  
28. Семенець Руслан Володимирович  
29. Стрельченко Дмитро Павлович  
30. Федоров Олександр Миколайович  
31. Хажинська Наталія Леонідівна  
32. Чумак Оксана Сергіївна  
33. Шестопалова Світлана Вікторівна  
34. Юрківський Віктор Вікторович  

9-Г клас - класний керівник 

1. Алексєєв Олександр Васильович  
2. Андрушко Ірина Мечиславівна  
3. Бадрак Сергій Оліянович  
4. Бахуринська Тетяна Олександрівна  
5. Богданенко Людмила Юріївна  
6. Бондарук Олена Станіславівна  
7. Бурдинюк Ярослав Ярославович  
8. Бурко Олена Василівна  
9. Ваврик Олеся Борисівна  
10. Гребенюк Олена Петрівна  
11. Гуро Інна Сергіївна  
12. Демінко Віктор Миколайович  
13. Дермановська Анжела Михайлівна  
14. Долінський Михайло Михайлович  
15. Єременко Оксана Володимирівна  
16. Зеленський Петро Геннадійович  
17. Паламарчук Ірина Володимирівна  
18. Пашніна Лариса Анатоліївна  
19. Піщевський Сергій Олександрович  
20. Сергійчук Іван Дмитрович  
21. Соболевський Андрій Леонідович  
22. Суріна Тетяна Миколаївна  
23. Середіна Марія Сергіївна  
24. Севостьянова Ольга Володимирівна  
25. Таран Анатолій Анатолійович  
26. Таран Віктор Анатолійович  
27. Ухеева Оксана Михайлівна  
28. Щербицький Андрій Дмитрович  

Пошук