Шаблоны Joomla 3 тут

Випуск 1989-1990 навчального року

11-А клас - класний керівник 

1. Багінський Геннадій Володимирович  
2. Багінська Ірина Вікторівна  
3. Братенко Людмила Володимирівна  
4. Барзак Олена Борисівна  
5. Вознюк Олег Миколайович  
6. Волох Тетяна Василівна  
7. Государська Алла Валентинівна  
8. Дермановський Ігор Миколайович  
9. Дзюбич Ельміра Аліївна  
10. Іванов Олександр Миколайович золота медаль
11. Ковальчук Валентина Леонідівна  
12. Козік Владислав Станіславович  
13. Кошова Наталія Михайлівна  
14. Ковальчук Алла Володимирівна  
15. Куровський Володимир Володимирович  
16. Лебедєва Ольга Валеріївна золота медаль
17. Марчук Олександр Іванович срібна медаль
18. Мартинюк Ігор Володимирович  
19. Покотиленко Інна Володимирівна  
20. Свінціцька Наталія Миколаївна  
21. Фомін Андрій Володимирович золота медаль
22. Шеремета Валентин Анатолійович  
23. Шиндіна Олена Валеріївна  
24. Яремов Руслан Віталійович золота медаль
25 Яцій Олена Валеріївна  

11-Б клас - класний керівник 

1. Адиканков Сергій Миколайович  
2. Буш Ірина Леонідівна  
3. Багінський Віталій Ігорович  
4. Вітюк Тетяна Володимирівна  
5. Гордійчук Оксана Павлівна  
6. Гончаренко Олег Вікторович  
7. Клак Алла Дмитрівна  
8. Крутій Марина Анатоліївна  
9. Лисюк Валентина Володимирівна  
10. Вітвіцька Лариса Вячеславівна  
11. Неробова Олена Павлівна золота медаль
12. Окончик Ілона Дмитрівна золота медаль
13. Рибачук Олександр Анатолійович золота медаль
14. Салюк Алла Андріївна  
15. Сілецька Тетяна Святославівна золота медаль
16. Сологуб Алла Михайлівна  
17. Соханевич Микола Петрович  
18. Футимська Марія Романівна  
19. Яценко Олександр Миколайович  
20. Яцкова Наталія Василівна  

9-А клас - класний керівник 

1. Алексєєва Наталія Іванівна  
2. Алексєєв Олег Вікторович  
3. Андрушко Олена Мечиславівна  
4. Бабіцька Оксана Вікторівна  
5. Веретельник Тетяна Василівна  
6. Гордійчук Тетяна Володимирівна  
7. Государська Леся Вікторівна  
8. Каплун Світлана Валентинівна  
9. Клак Олександр Миколайович  
10. Ковальчук Сергій Андрійович  
11. Клюка Олег Миколайович  
12. Лисюк Ольга Олександрівна  
13. Літвіненко Дмитро Валерійович  
14. Муравська Ганна Григорівна  
15. Муравський Валерій Миколайович  
16. Поллє Олексій Васильович  
17. Полюшкевич Ігор Олександрович  
18. Пазій Олена Вікторівна  
19. Поправко Світлана Миколаївна  
20. Новіцька Тетяна Миколаївна  
21. Сергійчук Оксана Дмитрівна  
22. Сікорська Світлана Казимирівна  
23. Сіра Світлана Миколаївна  
24. Стасюк Наталія Олексіївна  
25. Тарасевич Світлана Миколаївна  
26. Форманчук Микола Петрович  
27. Фурда Галина Дмитрівна  
28. Хоменок Олег Олексійович  
29. Чаплінський Василь Олександрович  
30. Черпіта Алла Вікторівна  
31. Чудовський Євген Йосипович  
32. Шатковська Лілія Михайлівна  

9-Б клас - класний керівник Ткачук Юрій Олексійович

1. Андрійчук Тетяна Володимирівна
2. Бахуринський Вадим Володимирович
3. Вознюк Тетяна Миколаївна
4. Гапонюк Олена Петрівна
5. Глівінська Ганна Іванівна
6. Годзула Іван Вікторович
7. Гончаренко Віктор Вікторович
8. Государський Павло Яніславович
9. Данілевич Анжела Антонівна
10. Данілова Людмила Павлівна
11. Желтов Петро Миколайович
12. Завадська Тетяна Матвіївна
13. Комарчук Олександр Олександрович
14. Коцюбинський Руслан Миколайович
15. Кушківський Сергій Володимирович
16. Леонець Ігор Володимирович
17. Лівшун Данило Олександрович
18. Немолюк Петро Павлович
19. Пльокіна Наталія Миколаївна
20. Редер Едуард Станіславович
21. Смірнова Елеонора Святославівна
22. Стоян Валерій Михайлович
23. Таран Володимир Анатолійович
24. Ткачук Олена Василівна
25. Чернушич Сергій Олександрович
26. Шаткова Олена Вікторівна
27. Шуляк Ольга Миколаївна
28. Яськов Валерій Олександрович
29. Яцько Сергій Євгенович

9-В клас - класний керівник Салаган Валентина Іванівна

1. Альбертович Петро Анатолійович  
2. Багінська Наталія Валентинівна  
3. Вінницька Тетяна Михайлівна  
4. Вострійко Ольга Миколаївна  
5. Гончаренко Ірина Сергіївна  
6. Государська Тетяна Анатоліївна  
7. Гусарук Наталія Василівна  
8. Захарик Людмила Олександрівна  
9. Капуста Тетяна Ярославівна  
10. Каурова Оксана Михайлівна  
11. Киреєв Віталій Анатолійович  
12. Ковальчук Володимир Леонідович  
13. Ковальчук Олександр Васильович  
14. Корендевич Олександр Олексійович  
15. Куберський Юрій Миколайович  
16. Лашевич Людмила Леонтіївна  
17. Лех Людмила Людвіківна  
18. Літвіненко Наталія Олександрівна  
19. Максимова Людмила Валеріївна  
20. Маліновський Ярослав Владиславович  
21. Муравська Тетяна Миколаївна  
22. Ополянчук Ярослав Іванович  
23. Павлюк Оксана Михайлівна  
24. Помешкін Петро Володимирович  
25. Рибчинський Микола Анатолійович  
26. Тарасенко Володимир Сергійович  
27. Тимчук Лариса Петрівна  
28. Ткачук Дмитро Тимофійович  
29. Томашевський Вячеслав Анатолійович  
30. Федосова Інна Валеріївна  
31. Хажинська Наталія Вікторівна  
32. Юрковська Надія Антонівна  

Пошук