http://nachodki.ru/

Випуск 1987-1988 навчального року

10 клас - класний керівник 

1. Бабич Сергій Володимирович  
2. Багінська Вікторія Владиславівна  
3. Багінський Вячеслав Анатолійович  
4. Богданенко Ірина Вікторівна  
5. Бондар Алла Михайлівна  
6. Бондарук Микола Анатолійович  
7. Буглак Світлана Іванівна  
8. Василюк Ірина Миколаївна  
9. Герасимчук Валентина Леонідівна  
10. Гребенюк Анжела Петрівна  
11. Глівінська Гелена Станіславівна срібна медаль
12. Дуднік Дмитро Анатолійович  
13. Захарчук Світлана Валентинівна срібна медаль
14. Ільчук Тетяна Григорівна  
15. Ковальчук Микола Георгійович  
16. Козлюк Тетяна Сергіївна  
17. Лаврентюк Інна Володимирівна  
18. Лисюк Ірина Володимирівна  
19. Лисюк Світлана Сергіївна золота медаль
20. Луковська Ганна Станіславівна  
21. Матвіцький Ігор Петрович  
22. Парфенюк Алла Василівна  
23. Півнюк Наталія Володимирівна срібна медаль
24. Поллє Костянтин Васильович  
25. Присіч Лариса Олександрівна  
26. Савич Лариса Павлівна золота медаль
27. Савич Людмила Володимирівна  
28. Стасюк Ірина Олексіївна  
29. Філенко Олександр Ананійович  
30. Хапанюк Ірина Іванівна  
31. Шумивода Олександр Миколайович  

8-А клас - класний керівник 

1. Багінський Віталій Ігорович  
2. Багінський Геннадій Володимирович  
3. Багінський Ігор Владиславович  
4. Багінська Ірина Вікторівна  
5. Вещицький Едуард Леонідович  
6. Вознюк Олег Миколайович  
7. Гончаренко Олег Вікторович  
8. Грінчук Світлана Анатоліївна  
9. Государська Алла Валентинівна  
10. Дермановський Ігор Миколайович  
11. Завадська Інна Владиславівна  
12. Іванов Олександр Миколайович  
13. Коберський Леонід Миколайович  
14. Ковальчук Валентина Леонідівна  
15. Ковальчук Олександр Васильович  
16. Козік Владислав Станіславович  
17. Кошова Наталія Михайлівна  
18. Курганська Ольга Володимирівна  
19. Куровський Володимир Володимирович  
20. Лукавська Ольга Анатоліївна  
21. Маркитан Оксана Василівна  
22. Мороз Олена Володимирівна  
23. Покотиленко Інна Володимирівна  
24. Попов Андрій Олександрович  
25. Прадеус Майя Андріївна  
26. Прийма Лариса Антонівна  
27. Райковська Наталія Владиславівна  
28. Собко Андрій Васильович  
29. Солодкий Юрій Іванович  
30. Соханевич Микола Петрович  
31. Фомін Андрій Володимирович  
32. Футимська Ганна Володимирівна  
33. Шеремета Валентина Анатолійович  
34. Шиндіна Олена Валеріївна  

8-Б клас - класний керівник 

1. Бедрачук Тетяна Володимирівна  
2. Бондарук Валентина Петрівна  
3. Братенко Людмила Володимирівна  
4. Буханевич Вікторія Вацлавівна  
5. Верхогляд Валентина Вікторівна  
6. Вітвіцька Олена Миколаївна  
7. Вітвіцька Лариса Вячеславівна  
8. Вітвіцький Юрій Миколайович  
9. Волох Тетяна Василівна  
10. Гончаренко Геннадій Володимирович  
11. Давидюк Сергій Леонідович  
12. Данілевич Валентин Броніславович  
13. Дзюбич Ельміра Аліївна  
14. Єжов Сергій Володимирович  
15. Ковальчук Алла Володимирівна  
16. Козінський Олександр Аркадійович  
17. Корніюк Лариса Михайлівна  
18. Кузнецов Валерій Валерійович  
19. Кур'ята Андрій Миколайович  
20. Лабенська Валентина Станіславівна  
21. Лебедева Ольга Валеріївна  
22. Лисюк Олена Юріївна  
23. Мартинюк Ігор Володимирович  
24. Марчук Олександр Іванович  
25. Поплавський Вадим Францович  
26. Полюшкевич Жанна Анатоліївна  
27. Поплавська Врина Вікторівна  
28. Рибачук Олександр Анатолійович  
29. Рибчинський Василь Петрович  
30. Салюк Алла Андріївна  
31. Свінціцька Наталія Миколаївна  
32. Солодкий Віктор Олександрович  
33. Янчук Віктор Ростиславович  
34. Яремов Руслан Віталійович  

8-В клас - класний керівник 

1. Адиканков Сергій Миколайович  
2. Андреєва Лілія Василівна  
3. Бабич Сергій Володимирович  
4. Бахуринська Марія Михайлівна  
5. Буш Ірина Леонідівна  
6. Вербіцький Юрій Петрович  
7. Вітюк Тетяна Володимирівна  
8. Гордійчук Оксана Павлівна  
9. Гончаренко Ігор Олександрович  
10. Глазирін Олександр Геннадійович  
11. Кулинич Володимир Петрович  
12. Кондратюк Олег Володимирович  
13. Кравчук Інна Іванівна  
14. Крутій Марина Анатоліївна  
15. Кухарський Микола Васильович  
16. Клак Алла Дмитрівна  
17. Лашевич Руслан Леонідович  
18. Лисюк Валентина Володимирівна  
19. Лісовська Наталія Володимирівна  
20. Меркулов Віктор Анатолійович  
21. Муравський Віктор Юрійович  
22. Неробова Олена Павлівна  
23. Окончик Ілона Дмитрівна  
24. Піхур Володимир Дмитрович  
25. Рибчинський Юрій Петрович  
26. Савіцький Віктор Цезарович  
27. Сілецька Тетяна Святославівна  
28. Сологуб Алла Михайлівна  
29. Тарасенко Валентина Василівна  
30. Футимська Марія Романівна  
31. Хажинський Сергій Едуардович  
32. Шкварун Оксана Дмитрівна  
33. Шпачинський Микола Зіновійович  
34. Яценко Олександр Миколайович  
35. Яцкова Наталія Василівна  

Пошук