Бесплатные шаблоны Joomla

Випуск 1985-1986 навчального року

10 клас - класний керівник 

1. Андрушко Олександр Миколайович  
2. Балабаєва Наталія Євгенівна срібна медаль
3. Бондарук Ірина Анатоліївна срібна медаль
4. Волобуєв Василь Олександрович  
5. Врубльовський Анатолій Казимірович  
6. Голоденко Михайло Анатолійович  
7. Гродзінський Олександр Вадимович  
8. Гордійчук Вадим Валер'янович  
9. Государський Олексій Валентинович  
10. Государський Валентин Валентинович  
11. Данілова Світлана Миколаївна  
12. Завадський Віталій Матвійович  
13. Кравчук Лариса Іванівна  
14. Каплун Сергій Володимирович  
15. Крутій Михайло Михайлович  
16. Красновська Анелія Анатоліївна  
17. Кузьмінчук Алла Володимирівна  
18. Літвіненко Тетяна Миколаївна золота медаль
19. Ліщук Олена Володимирівна  
20. Лисюк Тетяна Григорівна срібна медаль
21. Лукавський Віктор Євгенович  
22. Муравський Олег Олексійович  
23. Островська Лариса Павлівна  
24. Піщевський Леонід Валентинович  
25. Павлюк Тетяна Василівна  
26. Рофайд Оксана Арвівна  
27. Солодка Ірина Іванівна  
28. Свирид Ігор Петрович  
29. Футимський Валерій Володимирович  
30. Шкира Лариса Анатоліївна  

8-А клас - класний керівник 

1. Андреєв Леонід Васильович  
2. Андрійчук Світлана Володимирівна  
3. Анушкевич Алла Вікторівна  
4. Багінський Вячеслав Анатолійович  
5. Ванькевич Володимир Володимирович  
6. Василюк Ірина Миколаївна  
7. Вербіцька Світлана Петрівна  
8. Верхогляд Галина Олександрівна  
9. Гайструк Оксана Семенівна  
10. Герасимчук Тетяна Олександрівна  
11. Государський Франц Валентинович  
12. Денисова Світлана Олексіївна  
13. Ільчук Тетяна Григорівна  
14. Козлюк Тетяна Сергіївна  
15. Клюз Олена Романівна  
16. Кузнецова Світлана Костянтинівна  
17. Кухарська Галина Василівна  
18. Лаврентюк Інна Володимирівна  
19. Лукавська Ольга Євгенівна  
20. Мудрий Віктор Анатолійович  
21. Нетичук Ірина Дмитрівна  
22. Островський Ярослав Степанович  
23. Поллє Костянтин Васильович  
24. Присіч Лариса Олександрівна  
25. Стасюк Ірина Олексіївна  
26. Тарновецька Марія Казимирівна  
27. Філенко Олександр Ананійович  
28. Хом'як Вячеслав Володимирович  
29. Чаюк Юрій Юрійович  
30. Шуляк Олександр Миколайович  
31. Шпак Сергій Михайлович  
32. Якимовська Тетяна Вікторівна  

8-Б клас - класний керівник Ткачук Михайло Миколайович

1. Баборська Світлана Анатоліївна    
2. Багінська Вікторія Владиславівна  
3. Бєдін Сергій Олександрович  
4. Бондар Алла Михайлівна  
5. Бондар Олена Миколаївна  
6. Глівінська Гелена Станіславівна  
7. Государська Гелена Аркадіївна  
8. Гребенюк Анжела Петрівна  
9. Губка Валерій Вікторович  
10. Давидов Юрій Анатолійович  
11. Данілов Віктор Миколайович  
12. Дермановська Антоніна Станіславівна  
13. Ковальчук Микола Георгійович  
14. Крошко Петро Васильович  
15. Куц Віктор Васильович  
16. Лисюк Ірина Володимирівна з відзнакою
17. Лисюк Світлана Сергіївна  
18. Матвєєв Дмитро Миколайович  
19. Миколайчук Віра Григорівна  
20. Мороз Інна Володимирівна  
21. Парфенюк Алла Валентинівна  
22. Полюшкевич Андрій Анатолійович  
23. Полюшкевич Петро Володимирович  
24. Прадеус Олена Андріївна  
25. Пристяжнюк Олександр Анатолійович  
26. Прокопчук Микола Семенович  
27. Прошкіна Ірина Михайлівна  
28. Савич Лариса Павлівна  
29. Свінціцька Тетяна Миколаївна  
30. Сурін Ігор Борисович  
31. Хапанюк Ірина Іванівна  
32. Юрківський Володимир Вільгельмович  
33. Юрківський Андрій Вільгельмович  

8-В клас - класний керівник 

1. Бєлянська Ніна Володимирівна  
2. Богданенко Ірина Вікторівна  
3. Бондарук Микола Анатолійович  
4. Буглак Світлана Іванівна  
5. Вострійко Сергій Миколайович  
6. Герасимчук Валентина Леонідівна  
7. Государська Ірина Болеславівна  
8. Годзула Олена Вікторівна  
9. Гуцалюк Василь Григорович  
10. Данілевич Алла Броніславівна  
11. Захарчук Світлана Валентинівна  
12. Котляренко Костянтин Євгенович  
13. Куберська Алла Миколаївна  
14. Лесик Ігор Миколайович  
15. Лукавська Ганна Станіславівна  
16. Мартинюк Оксана Петрівна  
17. Муравська Інна Денисівна  
18. Олійник Юрій Миколайович  
19. Півнюк Наталія Володимирівна  
20. Писаренко Валерій Леонідович  
21. Процун Олександр Дмитрович  
22. Рибчинська Олена Петрівна  
23. Романюк Володимир Дмитрович  
24. Савіцька Неля Цезарівна  
25. Савіцький Петро Антонович  
26. Свінціцький Петро Володимирович  
27. Семенюк Наталія Ананіївна  
28. Славецький Валерій Миколайович  
29. Тарасенко Сергій Васильович  
30. Терлецький Олег Петрович  
31. Хажинська Світлана Вікторівна  
32. Цьомик Микола Васильович  
33. Щербак Ірина Степанівна  
34. Ярмончик Лариса Іванівна  

Пошук