Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Випуск 1983-1984 навчального року

10-А клас - класний керівник 

1. Абашідзе Олег Гелійович  
2. Артеменко Василь Борисович  
3. Блиндюк Світлана Андріївна  
4. Гончаренко Людмила Гнатівна  
5. Гончаренко Лариса Анатоліївна  
6. Гродзінська Наталія Миколаївна  
7. Гресь Ірина Миколаївна  
8. Гладищук Ірина Миколаївна  
9. Горбач Микола Миколайович  
10. Государська Алла Валентинівна  
11. Ейсмонт Наталія Олександрівна  
12. Долнер Віктор Анатолійович  
13. Жмак Алла Михайлівна  
14. Ковальчук Тетяна Георгіївна  
15. Квятківська Оксана Володимирівна  
16. Клюз Олег Романович  
17. Кузьмінчук Наталія Анатоліївна  
18. Салаган Тетяна Ростиславівна  
19. Сироватка Майя Петрівна  
20. Федоришина Ольга Григорівна  
21. Федоришина Тетяна Григорівна  
22. Черпіта Софія Миколаївна  
23. Шкабара Олена Олександрівна  
24. Юрківська Ірина Альбертівна  

10-Б клас - класний керівник 

1. Баргалевич Лілія Миколаївна  
2. Воробйова Олена Євгенівна  
3. Вишинська Ірина Казимирівна  
4. Государський Василь Євгенович  
5. Грон Олександр Іванович  
6. Гребенюк Оксана Петрівна  
7. Герасимчук Петро Леонідович  
8. Давидкіна Наталя Іванівна  
9. Драбчук Ольга Леонардівна  
10. Домбрівський Леонід Віталійович  
11. Крутій Світлана Василівна  
12. Косовська Наталія Володимирівна  
13. Кошова Людмила Борисівна  
14. Музичук Юрій Аркадійович  
15. Лепетайло Валерій Вікторович  
16. Ловіцький Сергій Федорович  
17. Нікітіна Ірина Юріївна золота медаль
18. Назарчук Анатолій Петрович  
19. Олійник Валентина Жанівна  
20. Пивовар Ірина Борисівна  
21. Свінціцька Лариса Анатоліївна  
22. Франчук Світлана Петрівна  

8-А клас - класний керівник 

1. Бахуринський Сергій Михайлович  
2. Белянська Валентина Володимирівна  
3. Гончаренко Геннадій Володимирович  
4. Голоденко Михайло Анатолійович  
5. Государський Валентин Валентинович  
6. Данілов Сергій Васильович  
7. Дорощук Наталія Леонідівна  
8. Зозуля Сергій Васильович  
9. Завадський Віталій Матійович  
10. Іванчиков Сергій Михайлович  
11. Кудрик Світлана Василівна  
12. Клюка Алла Миколаївна  
13. Кавунова Віра Володимирівна  
14. Красновська Анелія Арнольдівна  
15. Кузьмінчук Оксана Валентинівна  
16. Літвіненко Тетяна Миколаївна  
17. Муравський Олег Олексійович  
18. Одарич Віталій Станіславович  
19. Овсіюк Вадим Григорович  
20. Одюшин Вячеслав Петрович  
21. Павкін Михайло Анатолійович  
22. Павкін Василь Анатолійович  
23. Павлюк Тетяна Василівна  
24. Панчук Руслана Василівна  
25. Піхур Олександр Дмитрович  
26. Прадеус Людмила Андріївна  
27. Роорайд Оксана Арвівна  
28. Савіцька Алла Йосипівна  
29. Свирид Ігор Петрович  
30. Фунтосова Людмила Анатоліївна  
31. Хапонюк Оксана Іванівна  
32. Цьомик Наталія Василівна  
33. Шалай Леонід Олександрович  
34. Юрківська Алла Антонівна  

8-Б клас - класний керівник Ткачук Михайло Миколайович

1. Багінський Микола Миколайович
2. Бондар Любов Михайлівна
3. Брюхно Валентин Володимирович
4. Ванькевич Микола Володимирович
5. Вінніков Ігор Федорович
6. Врубльовський Анатолій Казимирович
7. Гамула Людмила Миколаївна
8. Глівінський Леонід Леонідович
9. Государський Олексій Валентинович
10. Государський Валентин Валентинович
11. Гончаренко Олександр Миколайович
12. Гончаренко Тетяна Вікторівна
13. Данілова Світлана Миколаївна
14. Клак Михайло Анатолійович
15. Котляренко Ганна Євгенівна
16. Кравчук Лариса Іванівна
17. Куберська Ірина Миколаївна
18. Левіцька Тетяна Федорівна
19. Мамчур Світлана Михайлівна
20. Мартинюк Микола Вікторович
21. Мельник Валерій Георгійович
22. Оберніхін Олег Анатолійович
23. Окончик Наталія Борисівна
24. Осташева Людмила Миколаївна
25. Процун Віктор Володимирович
26. Поліщук Тетяна Володимирівна
27. Поточилова Олена Миколаївна
28. Новіцька Ольга Віталіївна
29. Рибчинський Валентин Володимрович
30. Романюк Тетяна Романівна
31. Солодка Ірина Олександрівна
32. Чмир Петро Миколайович
33. Чаплінський Ігор Олександрович
34. Шкабара Сергій Олександрович

8-В клас - класний керівник 

1. Андрушко Володимир Миколайович  
2. Балабаєва Наталія Євгенівна  
3. Беркута Ігор Володимирович  
4. Бондарук Ірина Анатоліївна  
5. Бичківський Микола Борисович  
6. Волобуєв Василь Олександрович  
7. Гончаренко Ігор Вікторович  
8. Гродзінський Олександр Вадимович  
9. Гордійчук Вадим Валер'янович  
10. Господинчик Андрій Андрійович  
11. Данілов Вадим Вікторович  
12. Кузьмінчук Алла Володимирівна  
13. Каплун Сергій Володимирович  
14. Крутій Михайло Михайлович  
15. Кокідько Сергій Анатолійович  
16. Кордонець Юрій Володимирович  
17. Кондратюк Юрій Іванович  
18. Ліщук Олена Володимирівна  
19. Лисюк Тетяна Григорівна  
20. Лисюк Сергій Сергійович  
21. Лукавський Віктор Євгенович  
22. Матвійчук Віктор Леонідович  
23. Маліновський Сергій Станіславович  
24. Островська Лариса Павлівна  
25. Піщевський Леонід Валентинович  
26. Прокопчук Алла Семенівна  
27. Рибачок Олена Анатоліївна  
28. Салацька Олена Анатоліївна  
29. Тарновецький Віктор Казимирович  
30. Тарасевич Володимир Миколайович  
31. Футимський Валерій Володимирович  
32. Фетісова Лариса Вікторівна  
33. Черній Наталія Василівна  
34. Шкира Лариса Анатоліївна  

Пошук