Статьи и обзоры nachodki.ru

Випуск 1977-1978 навчального року

10-А клас - класний керівник Салаган Валентина Іванівна

1. Бахуринська Надія Валентинівна  
2. Бондарчук Лариса Георгіївна  
3. Вітвіцька Валентина Василівна  
4. Гринчук Валентина Анатоліївна  
5. Гончаренко Людмила Володимирівна  
6. Дзюбак Людмила Миколаївна  
7. Зелюнко Антоніна Петрівна  
8. Крутій Світлана Михайлівна  
9. Клак Раїса Петрівна  
10. Корейба Надія Костянтинівна  
11. Красновська Віра Володимирівна  
12. Леонець Тетяна Миколаївна  
13. Михнюк Наталія Петрівна  
14. Нетичук наталія Володимирівна  
15. Окончик Тетяна Анатоліївна  
16. Островський Віктор Анатолійович  
17. Чвайда Ірина Анатоліївна  
18. Піщевський Володимир Іполітович  
19. Рудяшкіна Тетяна Іванівна  
20. Савіцька Валентина Леонідівна  
21. Сідорський Едуард Романович  
22. Черниш Наталія Аркадіївна  
23. Чмир Наталія Миколаївна  
24. Шашевська Валентина Гілярівна  
25. Щуцький Віктор Миколайович  
26. Юрківський Валентин Францович  

10-Б клас - класний керівник Сіренька лариса Порфирівна

1. Аксютич Павло Сергійович  
2. Гончаренко Віктор Анатолійович  
3. Государська Надія Іванівна  
4. Демиденко Світлана Євгенівна  
5. Завадська Галина Дмитрівна  
6. Каленська Гелена Владиславівна  
7. Козлюк Євгена Євгенівна  
8. Кондюк Зінаїда Михайлівна  
9. Клак Олександр Олександрович  
10. Крутій Раїса Іванівна  
11. Кушпіль Тетяна Володимирівна  
12. Лавренюк Володимир Андрійович  
13. Леонець Ніна Миколаївна  
14. Літвін Микола Дмитрович  
15. Матвійчук Василь Васильович  
16. Миронюк Валерій Майкович  
17. Мотора Василь Леонтійович  
18. Нікіфорук Олександр Васильович  
19. Нога Олена Миколаївна  
20. Островська Яніна Іванівна  
21. Павлова Ліліана Борисівна  
22. Поліщук Федір Володимирович  
23. Прядко Лариса Миколаївна  
24. Романова Наталія Іванівна  
25. Самолюк Людмила Іванівна  
26. Соболевська Станіслава Леонтіївна  
27. Чаюк Ірина Юріївна  
28. Шалай Лариса Миколаївна  

10-В клас - класний керівник Гродзінська Надія Зіновіївна

1. Багінська Наталія Станіславівна  

2. Багінська Валентина Романівна  
3. Бараш Дмитро Михайлович золота медаль
4. Гродзінський Віталій Ігорович  
5. Данілевич Лариса Борисівна  
6. Демчук Валентина Олександрівна  
7. Драбчук Іван Анатолійович  
8. Каплун Ольга Вікторівна  
9. Кваско Лариса Миколаївна золота медаль
10. Кирилюк Дмитро Олексійович  
11. Клак Юрій Володимирович  
12. Клочай Людмила Михайлівна  
13. Куцолап Валерій Вікторович  
14. Лисюк Володимир Тимофійович  
15. Лисюк Валентина Олексіївна  
16. Лісовий Михайло Григорович  
17. Лукавська Станіслава Вацлавівна  
18. Лук'янова Наталія Сергіївна  
19. Мартинюк Олександр Олексійович  
20. Молодоженя Алла Вікторівна  
21. Огороднік Федір Петрович  
22. Олійник Ірина Вікторівна  
23. Печенога Лариса Анатоліївна  
24. Підборська Любов Станіславівна  
25. Поліщук Антоніна Петрівна  
26. Потапська Неоніла Владиславівна  
27. Рачківська Поліна Мечиславівна  
28. Рясна Ірина Анатоліївна  
29. Свінціцька Тетяна Вікторівна  
30. Синиця Лариса Анатоліївна  
31. Сіренький Сергій Олексійович  
32. Хоморецька Інна Володимирівна  
33. Шеремета Катерина Анатоліївна  

 


8-А клас - класний керівник 

1. Адасевич Юрій Андрійович  
2. Андрійчук Віктор Юрійович  
3. Бабич Дмитро Антонович  
4. Багінський Леонід Юліянович  
5. Беркута Тетяна Петрівна  
6. Брюхно Микола Володимирович  
7. Волобуєв Іван Олександрович  
8. Государська Аліса Валентинівна  
9. Государська Зіна Євгенівна  
10. Государський Віталій Анатолійович  
11. Горбач Наталія Володимирівна  
12. Данілевич Антоніна Іванівна  
13. Дорощук Валентина Євгенівна  
14. Квятківська Лариса Володимирівна  
15. Квятківський Леонід Павлович  
16. Клак Віктор Іванович  
17. Корольова Світлана Григорівна  
18. Корнелюк Олена Андріївна  
19. Котляров Геннадій Миколайович  
20. Кушнір Ольга Миколаївна  
21. Лазарев Сергій Володимирович  
22. Літвін Віктор Дмитрович  
23. Ловінський Вячеслав Вікторович  
24. Мартинюк Сергій Васильович  
25. Матвійчук Микола Васильович  
26. Міщишин Олександр Володимирович  
27. Мішкова Галина Миколаївна  
28. Нижня Людмила Олександрівна  
29. Пашкевич Віктор Степанович  
30. Пилипова Олена Борисівна  
31. Салацький Іван Володимирович  
32. Салаган Юрій Ростиславович  
33. Семенець Віктор Сергійович  
34. Султанов Руслан Рафаїлович  
35. Франчук Людмила Петрівна '
36. Чайка Андрій Вікторович  
37. Шеремета Людмила Казимирівна  
38. Шкабара Олена Іванівна  
39. Шульга Сергій Петрович  
40. Шуляк Ольга Євгенівна  
41. Шуляк Володимир Георгійович  

8-Б клас - класний керівник 

1. Багінська Ніна Леонідівна  
2. Будник Сергій Едуардович  
3. Вербенець Любов Степанівна  
4. Воробей Валентина Василівна   
5. Воробйова Стелла Євгенівна  
6. Гладищук Світлана Миколаївна  
7. Государський Леонід Болеславович  
8. Гольчевський Анатолій Станіславович  
9. Дудко Алла Борисівна  
10. Жулюк Людмила Володимирівна  
11. Коберська Анелія Валентинівна  
12. Кортовський Віктор Борисович  
13. Котюк Олена Валентинівна  
14. Кузнецов Павло Сергійович  
15. Лісовий Володимир Григорович  
16. Листопадський Сергій Борисович  
17. Макеєв Володимир Васильович  
18. Маковій Володимир Вікторович  
19. Моринець Леонід Дмитрович  
20. Мартинюк Людмила Миколаївна  
21. Муравська Галина Григорівна  
22. Мельнікова Наталія Вікторівна  
23. Муравський Олександр Миколайович  
24. Олійник Юрій Сергійович  
25. Онищук Василь Андрійович  
26. Осіння Олена Миколаївна  
27. Пашкевич Зінаїда Іванівна  
28. Пивовар Віктор Борисович  
29. Поляновський Володимир Васильович  
30. Райковський Володимир Владиславович  
31. Романюк Анатолій Романович  
32. Сандлер Борис Самуїлович  
33. Солод Олена Анатоліївна  
34. Тарновецька Олена Казимирівна  
35. Турченко Алла Анатоліївна  
36 Хижавська Катерина Анатоліївна  
37. Чередніченко Світлана Олександрівна  
38. Шалай Світлана Олександрівна  
39. Шкабара Володимир Вікторович  
40. Шпортко Олег Леонідович  
41. Шуляк Павло Леонідович  
42. Шуляк Тетяна Миколаївна  
43. Юрківський Станіслав Францович  

8-В клас - класний керівник 

1. Алєксєєв Олександр Васильович  
2. Багінська Алла Болеславівна  
3. Багінська Галина Францівна  
4. Бахуринська Олена Арсентівна  
5. Білянський Віктор Володимирович  
6. Бабич Григорій Володимирович  
7. Государський Віктор Вікторович  
8. Каленська Алла Феліксівна  
9. Каталкіна Галина Миколаївна  
10. Клак Лариса Олександрівна  
11. Кур'ята Тетяна Анатоліївна  
12. Квятківський Леонід Євгенович  
13. Квятківська Олена Вікторівна  
14. Крутій Ірина Анатоліївна  
15. Красовецька Наталія Олексіївна  
16. Кокідько Зінаїда Анатоліївна  
17. Коцюбинська Дануся Петрівна  
18. Кузмінчук Павло Олександрович  
19. Ліпський Павло Вікторович  
20. Ловінський Віктор Тадеушович  
21. Маркітан Людмила Василівна  
22. Мозолюк Валентина Володимирівна  
23. Маковій Наталія Володимирівна  
24. Муравська Наталія Євгенівна  
25. Нікончук Володимир Володимирович  
26. Островський Казимір Анатолійович  
27. Паламарчук Олександр Васильович  
28. Савіцька Аліса Іванівна  
29. Старжицька Валентина Володимирівна  
30. Свінціцький Михайло Миколайович  
31. Сірий Сергій Миколайович  
32. Собко Олена Олексіївна  
33. Сардак Тетяна Олександрівна  
34. Стрельченко Надія Павлівна  
35. Тещенко Олена Петрівна  
36. Ткачук Тетяна Сергіївна  
37. Юрківський Віктор Болеславович  
38. Яремов Анатолій Сергійович  

Пошук