Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Випуск 1974-1975 навчального року

10-А клас - класний керівник 

1. Беркута Зінаїда Володимирівна
2. Бабич Світлана Антонівна
3. Бабич Марія Володимирівна
4. Воробей Сергій Олексійович
5. Гончаренко Тетяна Василівна
6. Голоденко Людмила Анатоліївна
7. Гульчевська Катерина Станіславівна
8. Драгоморецька Валентина Леонідівна
9. Завадський Володимир Болеславович
10. Зінчук Григорій Дем'янович
11. Заміховська Олександра Станіславівна
12. Корейба Віра Дмитрівна
13. Каленюк Олена Миколаївна
14. Кордас Бернард Сигізмундович
15. Куберський Сергій Іванович
16. Кадах Олег Євгенович
17. Кравчук Людмила Олексіївна
18. Клак Анатолій Олександрович
19. Ловінська Людмила Михайлівна
20. Леонець Володимир Миколайович
21. Левицька Тамара Галіківна
22. Лисюк Микола Григорович
23. Малашинський Іван Іванович
24. Малашинський Микола Іванович
25. Мартинюк Валерій Володимирович
26. Олійник Михайло Леонтійович
27. Полюшкевич Валентин Васильович
28. Скульський Леонід Вячеславович
29. Сологуб Гелена Альфредівна
30. Юрківський Людмиг Альбертович
31. Юрківська Антоніна Вільгельмівна
32. Яворська Олена Михайлівна
33. Яворська Генефа Францівна

10-Б клас - класний керівник Філенко Ольга Степанівна

1. Бабалін Павло Петрович  



2. Білогай Микола Жоржович  
3. Бахуринська Тетяна Петрівна  
4. Вербенець Володимир Степанович  
5. Государський Валентин Миколайович  
6. Гарбарець Іван Петрович  
7. Гончаренко Катерина Євгенівна  
8. Грінчук Валентина Сергіївна  
9. Гончаренко Володимир Сергійович  
10. Дячук Зінаїда Вікторівна  
11. Денисюк Анатолій Володимирович  
12. Жураківський Микола Станіславович золота медаль
13. Іванова Наталія Іванівна  
14. Комісарчук Борис Валентинович  
15. Ковальчук Лариса Анатоліївна  
16. Ковальчук Євгена Іванівна  
17. Коцюбинський Павло Петрович  
18. Коберська Тетяна Владиславівна  
19. Лисюк Галина Олександрівна  
20. Лисюк Михайло Олександрович  
21. Лесик Ніна Іванівна  
22. Лепетайло Наталія Вікторівна  
23. Мішина Анастасія Іванівна  
24. Маковій Тамара Володимирівна  
25. Маковій Валентина Анатоліївна  
26. Онищук Володимир Михайлович  
27. Онищук Олександр Васильович  
28. Прядко Світлана Миколаївна  
29. Руденко Галина Микитівна  
30. Савич Олександр Васильович  
31. Свінціцька Юлія Болеславівна  
32. Ткач Олена Вікторівна  
33. Чернявська Наталія Станіславівна  
34. Шеремета Віктор Анатолійович  

  


10-В клас - класний керівник 

1. Багінська Анелія Броніславівна  
2. Багінський Григорій Іванович  
3. Бахуринський Юрій Валентинович  
4. Бебих Ліна Миколаївна  
5. Берестюк Олександра Іллівна  
6. Беркута Тетяна Володимирівна  
7. Вітюк Олександр Володимирович  
8. Вознюк Сергій Миколайович  
9. Войцехівський Віталій Борисович  
10. Гончаренко Валентин Васильович  
11. Гончаренко Володимир Миколайович  
12. Данилевич Фелікс Борисович  
13. Ємельяненко Світлана Олесандрівна  
14. Казмірковський Василь Володимирович  
15. Каплун Галина Самойлівна  
16. Кваско Володимир Миколайович  
17. Коберська Марія Валентинівна  
18. Коломієць Зінаїда Петрівна  
19. Кондюк Лариса Михайлівна  
20. Кондюк Тамара Володимирівна  
21. Корольова Світлана Андріївна  
22. Кушпіль Георгій Антонович  
23. Луцюк Микола Володимирович  
24. Ляховецька Броніслава Олександрівна золота медаль
25. Островська Альфреда Анатоліївна  
26. Падун Зінаїда Анатоліївна  
27. Паламарчук Алла Іванівна  
28. Петрова Єлізавета Петрівна  
29. Приймак Олександр Миколайович  
30. Рибачук Ганна Володимирівна  
31. Сологуб Наталія Валентинівна  
32. Старжицька Ганна Володимирівна  
33. Теодорович Валентин Леонідович  
34. Хижавська Тетяна Ананіївна  
35. Чорнодуб Ніна Олександрівна  
36. Шалай Олександр Миколайович  
37. Шуляк Микола Петрович  

  

8-А клас - класний керівник 

1. Андрійчук Тетяна Станіславівна  
2. Бабич Людмила Борисівна  
3. Бабич Галина Костянтинівна  
4. Бейгер Олександр Мирославович  
5. Воробей Михайло Олексійович  
6. Гончаренко Борис Володимирович  
7. Гончаренко Олена Володимирівна  
8. Гончаренко Олена Леонідівна  
9. Гончаренко Сергій Леонідович  
10. Дзіківський Ярослав Мар'янович  
11. Квятківський Віктор Євгенович  
12. Клак Олександр Петрович  
13. Костюченко Василь Євгенович  
14. Лавренюк Юрій Костянтинович  
15. Ліннік Олена Аркадіївна  
16. Лисюк Олександр Олександрович  
17. Мартинюк Петро Олександрович  
18. Мартинюк Людмила Анатоліївна  
19. Мартинюк Юрій Олександрович  
20. Островська Гелена Іванівна  
21. Островська Валентина Вацлавівна  
22. Пашкевич Дмитро Іванович  
23. Рибачук Олександр Миколайович  
24. Саацька Тетяна Іванівна  
25. Сачук Валерій Анатолійович  
26. Свінціцький Павло Вікторович  
27. Свіца Вадим Станіславович  
28. Стеблецька Наталія Костянтинівна  
29. Семикіна Людмила Миколаївна  
30. Хижавський Юрій Анатолійович  
31. Шуляк Микола Іванович  
32. Шуляк Василь Євгенович  
33. Шевчук Володимир Григорович  

8-Б клас - класний керівник 

1. Багінська Броніслава Бернардівна 
2. Багінська Ядвіга Феліксівна
3. Беркута Василь Володимирович
4. Буджерак Тетяна Василівна
5. Вайс Натан Гермберійович
6. Веремеєв Володимир Валеріанович
7. Висоцький Віктор Іванович
8. Гончаренко Микола Дмитрович
9. Государська Олександра Йосипівна
10. Грінчук Ганна Василівна
11. Іванова Віра Іванівна
12. Ковальчук Олександр Петрович
13. Каплун Олена Валентинівна
14. Котюк Сергій Валентинович
15. Коцюбинська Анастасія Петрівна
16. Левицький Адам Віталійович
17. Лесик Галина Іванівна
18. Ліщук Василь Васильович
19. Ляховецька Олена Олександрівна
20. Мішковська Наталія Олександрівна
21. Муравський Павло Григорович
22. Москаленко Тетяна Семенівна
23. Мілевський Петро Іванович
24. Нечипорук Олена Сергіївна
25. Онищук Тетяна Михайлівна
26. Павловська Раїса Францівна
27. Пилипова Тетяна Борисівна
28. Прокопчук Катерина Степанівна
29. Процун Лариса Олександрівна
30. Радченко Валентин Васильович
31. Савіцька Надія Анатоліївна
32. Свінціцький Вячеслав Болеславович
33. Семенець Володимир Сергійович
34. Салацький Валентин Володимирович
35. Федоришин Володимир Григорович
36. Черташ Олег Євгенійович
37. Юрківська Людмила Францівна
38. Яворський Павло Михайлович
39. Янчук Гелена Ростиславівна

8-В клас - класний керівник 

1. Багінська Неоніла Казимирівна  
2. Бігдаш Світлана Петрівна  
3. Грон Володимир Іванович  
4. Дармограй Тетяна Олексіївна  
5. Дермановська Ірина Тадеушівна  
6. Дзюбчик Василь Анатолійович  
7. Драбчук Юрій Анатолійович  
8. Дубовський Василь Вікторович  
9. Ейсмонт Володимир Олександрович  
10. Жмак Надія Михайлівна  
11. Завадський Антон Болеславович  
12. Каленська Валентина Феліксівна  
13. Качайло Богдан Миколайович  
14. Коберський Андрій Володимирович  
15. Ковальчук Микола Васильович  
16. Корніюк Володимир Петрович  
17. Крепчук Микола Іванович  
18. Кур'ята Юрій Олександрович  
19. Кушпіль Антоніна Олександрівна  
20. Кушпіль Віктор Володимирович  
21. Ловінський Микола Олександрович  
22. Михальський Анатолій Іванович  
23. Муравська Алла Анатоліївна  
24. Олійник Василь Іванович  
25. Попіль Антон Болеславович  
26. Поплавський Станіслав Аполінарович  
27. Прокопчук Микола Андрійович  
28. Протасов Олександр Володимирович  
29. Рудюк Олександр Володимирович  
30. Савицька Антоніна Іванівна  
31.. Сапуга Галина Федорівна  
32. Свінціцький Станіслав Йосипович  
33. Соболюк Леонід Владиславович  
34. Тишковець Василь Ілліч  
35. Топчанюк Вячеслав Іванович  
36. Шуляк Алла Олександрівна  

8-Г клас - класний керівник 

1. Бабич Микола Володимирович  
2. Бабіцький Юрій Володимирович  
3. Бураков Валерій Григорович  
4. Вербенець Віктор Степанович  
5. Воробей Володимир Васильович  
6. Гамула Борис Борисович  
7. Гончаренко Алла Анатоліївна  
8. Гончаренко Сергій Юрійович  
9. Государська Наталія Валентинівна  
10. Домбрівський Юрій Віталійович  
11. Квятківський Леонід Йосипович  
12. Ковальчук Катерина Володимирівна  
13. Кортовський Володимир Миколайович  
14. Крилова Валентина Георгіївна  
15. Кудрик Олександр Васильович  
16. Ковальська Людмила Василівна  
17. Ласкаржевський Олександр Олександрович  
18. Маковій Михайло Анатолійович  
19. Олійник Василь Леонідович  
20. Онищук Ганна Дмитрівна  
21. Павловська Людмила Мартинівна  
22. Рибачук Тетяна Михайлівна  
23. Савіцька Катерина Антонівна  
24. Свінціцька Тетяна Мартинівна  
25. Семенюк Людмила Анатоліївна  
26. Ткачук Олег Петрович  
27. Федорова Тетяна Володимирівна  
28. Хоморецький Василь Володимирович  
29. Хроль Юрій Анатолійович  
30. Шиков Олександр Вікторович  
31. Янішевський Валентин Янович  

 

Кочмар Ганна Андріївна

Кадах Анатолій Вікентійович

Савіцький Микола Едуардович

Крутов Микола Вікторович

Пошук