Здесь нашел интересный обзор

Випуск 1973-1974 навчального року

10-А клас - класний керівник 

1. Андрушко Сергій Васильович  
2. Александрова Надія Аркадіївна  
3. Бабич Василь Володимирович  
4. Багінська Людмила Владиславівна  
5. Варивода Валерій Кронідович  
6. Веремеєв Володимир Станіславович  
7. Гончаренко Антоніна Григорівна  
8. Данілевич Станіслав Іванович  
9. Драгоморецька Галина Борисівна  
10. Дікарев Григорій Іванович  
11. Демидюк Валерій Миколайович  
12. Квятківська Світлана Ігорівна  
13. Ковальська Анастасія Василівна  
14. Козлюк Тетяна Євгенівна  
15. Кононова Тетяна Федорівна  
16. Кортовська Надія Петрівна  
17. Ковальська Світлана Арнольдівна  
18. Лоскажевська Юлія Олександрівна  
19. Лукавський Вячеслав Вацлавович  
20. Локтева Тамара Олександрівна золота медаль
21. Нірман Ігор Львович  
22. Оданчук Анатолій Валентинович  
23. Окончик Наталія Михайлівна  
24. Островський Анатолій Павлович  
25. Перельмутер Людмила Ківівна  
26. Радковська Тамара Григорівна  
27. Рибачук Володимир Анатолійович  
28. Свінціцький Валентин Болеславович  
29. Скоропадська Інна Іванівна  
30. Свінціцька Тетяна Вікторівна  
31. Федоров Микола Володимирович  
32. Чаюк Анелія Євгенівна  
33. Шеремета Віктор Казимирович  

10-Б клас - класний керівник 

1. Бабич Тетяна Рафаїлівна  
2. Бистрицький Станіслав Володимирович золота медаль
3. Васьковська Ніна Олександрівна  
4. Воробйова Лариса Григорівна  
5. Гончаренко Володимир Андрійович  
6. Гроцька Людмила Казимирівна  
7. Гуменюк Валентин Васильович  
8. Зеленська Людмила Антонівна  
9. Камінська Валентина Янівна  
10. Каплун Діна Мойсеївна  
11. Караман Тамара Георгіївна  
12. Клак Олександр Євгенович  
13. Корольова Олександра Григорівна  
14. Кошевич Юрій Олексійович  
15. Кузьма Світлана Григорівна  
16. Кушпіль Дмитро Анатолійович  
17. Лашевич Наталія Вікторівна  
18. Ліщинський Петро Францович  
19. Михліч Тетяна Данилівна  
20. Молодоженя Олександр Іванович  
21. Плакса Віктор Володимирович  
22. Сіроштан Алла Василівна  
23. Томашевська Тетяна Євгенівна  
24. Туркевич Надія Борисівна  
25. Чвайда Юрій Андрійович  
26. Шевчук Наталія Павлівна золота медаль
27. Шуляк Дмитро Іванович  
28. Шуляк Руслана Нестерівна  
29. Шуляк Тетяна Вікторівна  
30. Шуляк Олег Вікторович  

10-В клас - класний керівник 

1. Андреєва Галина Іванівна  
2. Бахуринський Григор Іванович  
3. Бобрівник Тетяна Олексіївна  
4. Воронін Олександр Федорович  
5. Глівінська Ірина Вікторівна  
6. Гончаренко Алла Олександрівна  
7. Гончаренко Галина Петрівна  
8. Гончаренко Ірина Романівна  
9. Гончаренко Микола Миколайович  
10. Государська Людмила Йосипівна  
11. Гордійчук Леонід Петрович  
12. Грінчук Антоніна Василівна  
13. Данілова Наталія Петрівна  
14. Кондюк Іван Володимирович  
15. Кошова Олена Анатоліївна  
16. Куций Віталій Леонідович  
17. Лех Галина Станіславівна  
18. Маковій Надія Анатоліївна  
19. Мокрицька Ганна Петрівна  
20. Матвіцький Вячеслав Миколайович  
21. Мартинюк Наталія Іванівна  
22. Окончик Катерина Борисівна  
23. Олійник Антоніна Адамівна  
24. Прядко Михайло Миколайович  
25. Петровська Алла Адамівна  
26. Савіцька Леокадія Павлівна  
27. Савіцька Лариса Йосипівна  
28. Соболюк Валентина Володимирівна  
29. Салацька Валентина Іванівна  
30. Соснова Станіслава Іванівна  
31. Федченко Олена Василівна  
32. Шуляк Віктор Леонідович  
33. Янішевська Людмила Янівна  

Пошук